VŠE O TIENS » O společnosti

O společnosti Tiens

Společnost Tiens Group Co., Ltd. (dále „Tiens Skupina“) založil Li Jinyuan v roce 1995 v Tianjinu v Číně. V roce 1998 vstoupila na mezinárodní trh, v září 2003 byla úspěšně uvedena na burzu NASDAQ, v dubnu 2005 formálně vstoupila na burzu AMEX. TIENS je mezinárodní skupina specializovaná na maloobchod, turistický ruch, finance, mezinárodní obchod a e-business. Obchodní činnost TIENS zasahuje do více než 190 zemí a regionů. TIENS má dceřinné firmy a pobočky ve 110 zemích a regionech a utvořila též strategické aliance se špičkovými firmami z více než 20 zemí světa.

Skupina Tiens vyvíjí produkty zdravé výživy, péče o zdraví, péče o krásu a péče o domácnost, a více než 16 milionům spotřebitelů na celém světě tak nabízí životní styl vysoké kvality, se zdravím, štěstím, krásou a hojností.Produkty jsou složeny z přírodních ingrediencí, jejich dokonalá vyváženost byla ověřena staletými zkušenostmi čínské a tibetské medicíny a je umocněna východní moudrostí.

Skupina Tiens přispívá společnosti prostřednictvím své filozofie dobročinnosti a věří ve společenskou odpovědnost firem. Do současnosti věnovala na veřejně prospěšné a sociální dobročinné účely 1,5 miliardy jüanů.

Úspěšné řízení vzdělané, lokalizované a institucionalizované pracovní síly přispívá k naplňování strategických cílů TIENS International. Pokud jde o výzkum, inovace a profesionalitu, disponuje TIENS nepřekonatelným mezinárodním týmem zahrnujícím 5 000 vedoucích pracovníků a více než 35% zaměstnanců s vyšším než magisterským titulem.

V současné době směřuje TIENS mílovými kroky mezi společnosti Global Top 500 a to s pomocí výjimečného systému řízení a nejmodernějších teorií.

 

Společnost Tiens:

- byla jako 1. zapojena do programu NASA
- získala nejvyšší ocenění Ministerstva zdravotnictví České a Slovenské republiky i dalších zemí
- produkty společnosti získaly 13 zlatých medailí od Světové zdravotnické organizace a odpovídají    mezinárodnímu standardu GMP
- má potvrzení o registraci, číslo, které je v souladu s mezinárodní registrací a certifikací

Vize: Být předvojem globálního odvětví přímého prodeje.
Mise: Poskytovat zákazníkům na celém světě kvalitní produkty a příležitosti pro vzdělávání, zlepšovat kvalitu jejich života a vytvářet harmonickou mezinárodní společnost.
Podniková filozofie: Přispět společnosti obnovou zdraví lidstva.
Firemní duch: Přispět Číně industrializací a usilováním o dosažení vyšších cílů prostřednictvím harmonické týmové práce a skutečného nasazení.
Pokyny týkající se kvality: Přirovnání k budování lidského zdraví, milník pro realizaci technických inovací, metoda pro dosahování udržitelných zlepšování a srdce pro spokojenost spotřebitelů.
Princip organizačního řízení: Vedeno znalostmi, založeno na managementu, soustředěno na vztahy a orientováno na lidi.

* Informace jsou převzaty z oficiálních materiálů Tiens Czech Republic s.r.o