KAZUISTIKY

Příběhy lidí, kterým změnily život produkty společnosti Tiens (dříve Tianshi), vytvořené podle tradiční čínské medicíny

Naleznete zde přehled případů našich klientů, ve kterých byly užívány potravinové doplňky Tiens Smile

ADRENOGENITÁLNÍ SYNDROM
ALERGIE  NA  PRACH  Z TISKOPISŮ
ALERGIE
ALERGIE - ASTMA - ZÁPAL PLIC
ASTMA
ATOPICKÝ EKZÉM
ATOPICKÝ  EKZÉM  +  ALERGIE
ARTRÓZA
BORELIÓZA  I.
BORELIÓZA  II.
BRADAVIČKY – MOLUSKY
BUŠENÍ  SRDCE
CYSTA
DNA - BADY  POMÁHAJÍ  V KAŽDÉM  VĚKU
DÝCHACÍ  CESTY
DÝCHACÍ CESTY, NEPRAVIDELNÁ STOLICE
EPILEPSIE
CHRONICKÉ BOLESTI PÁTEŘE A SVALŮ
KARCINOM MLÉČNÉ ŽLÁZY (zhoubný nádor)
KARCINOM  I.
KARCINOM  II.
KARCINOM  III.
KARCINOM  IV.
KLOUBY
KRČNÍ  PÁTEŘ
KREV VE STOLICI + PÁLENÍ ŽÁHY
KŘEČOVÉ  ŽÍLY
LARYNGITIDA  I.
LARYNGITIDA  II.
LEDVINY (selhání ledvin)
LEDVINY (glomerulonefritida)
LEDVINY - PÍSEK + ZÁNĚTY MOČOVÉHO MĚCHÝŘE
LUPENKA A AKNÉ
MIGRÉNA
MONONUKLEÓZA / SYNDROM STUDENÝCH NOHOU / BOLESTI PÁTEŘE
NEPLODNOST
NEPLODNOST / MYOMY
OSTEOPORÓZA / BOLESTI ZAD
PÁLENÍ ŽÁHY (pyróza)
POPÁLENINY
PROBLÉMY V TĚHOTENSTVÍ
PROSTATA  I.
PROSTATA II.
PROSTATA  III.
PŘECHOD
RÁNA  I.
RÁNA  II.
ŠTÍTNÁ  ŽLÁZA
ŠTÍTNÁ ŽLÁZA - ŠTĚSTÍ  V  NEŠTĚSTÍ
ŠTÍTNÁ  ŽLÁZA - HYPERFUNKCE
TINITUS
VŘEDY  I.
VŘEDY  II.
VÝHŘEZ PLOTÉNKY
VYŘEŠENÍ  CHLAMÝDIÍ  POMOCÍ  BADŮ
ZÁNĚT STŘEDNÍHO UCHA  I.
ZÁNĚT STŘEDNÍHO UCHA  II.
ZÁNĚT MOČOVÉHO MĚCHÝŘE / NADVARLAT - PRODUKTY NEZKLAMALY
ZÁNĚT MOČOVÝCH CEST A LEDVIN
ZÁNĚT  KYČELNÍHO  KLOUBU
ZÁNĚT
ZÁNĚT SPOJIVEK - MARTÍNKOVA  OČKA
ZÁNĚT PRŮDUŠEK
ZLOMENINA  I.
ZLOMENINA  II.
ZLOMENINA  III.
ZUBY
ŽALUDEK
ŽLUČNÍKOVÉ KAMENY  I.
ŽLUČNÍKOVÉ KAMENY  II.
VLASTNÍ  ZKUŠENOSTI  JSOU  TY  NEJLEPŠÍ
PŘÍBĚH ČI POZNÁNÍ…?
ŽENA 61 LET, 1 DÍTĚ


ADRENOGENITÁLNÍ SYNDROM
* Chlapeček, od narození léčen na: adrenogenitální syndrom se solnou poruchou, tzn. porucha kůry nadledvin produkující hormony pro život nezbytně nutné = jde o mutaci genu

Od narození podáván lékařem předepsaný Hydrokortizon 3x denně a Fludrokortizon 2x denně. Dle tvrzení lékařů se jedná o nevyléčitelnou nemoc. K této léčbě byly od března 2009 podávány denně tyto preparáty TIENS: ráno dětský vápník, po obědě 2 kapsle Spiruliny, večer 1 kapsle Kordycepsu a 2 kapsle Biozinku.

Užíváním preparátů Tiens současně s kortikoidy došlo:
- po třech měsících došlo ke zhoršení výsledků krevních testů
- po půlročním užívání dochází ke značnému zlepšení
- po ročním užívání jsou výsledky výborné a poprvé dochází ze strany endokrinologa ke snížení dávky Hydrokortizonu o 25%.

V současné době jsou kortikoidy užívány v kojeneckých dávkách, chlapec je bez problémů. Po prvních dvou měsících tj. březen a duben užívání TIENS došlo k čištění organismu, které se projevilo rýmou a vlhkým kašlem, totéž se pakuje v měsíci září a říjnu. Díky užívání produktů TIENS se mu zvýšila imunita a byl lehce nemocný pouze jednou v roce 2009.

M. K. Opava

Zpět na seznam

ALERGIE  NA  PRACH  Z TISKOPISŮ
* Žena 42 let – alergie na prach z tiskopisů a bankovek

Po detoxikaci organismu a užívání Biokalcia a Biozinku, stav upraven. Během pokračování kůry produkty Tianshi upraveny další drobné obtíže.

Mariana Roškaninová 6* Letohrad

Zpět na seznam

ALERGIE
Pro velké množství alergenů, hlavně co se týká trav a jiných pylů, nemohly mé dcery užívat homeopatika. Produkty TIENS jako jsou Kordyceps, Biozinek, Biokalcium na mozkovou činnost, jim velmi dobře prospívaly. Když přece jen onemocněly, tak jen krátce a nemusely užívat antibiotika. Nyní již asi 1,5 roku neužívají žádné antialergické tablety, které do teď užívaly bez přestání několik let. Starší dcera měla náběh na astma, užívala antihistaminika, sprej 3x denně, a také záchranný sprej, který musela mít stále po ruce. Dnes nemá žádné spreje, nic neužívá a rýmy se umí rychle zbavit užíváním Biozinku.

Takže nepotřebujeme žádné spreje, ani kapky do nosu z lékárny. Je to radost, když člověk vidí, že děti jsou zdravé a nejsou již tak často nemocné a onemocní pouze 1-2x do roka.

Zpět na seznam

ALERGIE - ASTMA - ZÁPAL PLIC
Není problém ukázat při zájmu lékařské zprávy z té doby, než začala Jasmínka preparáty užívat.

Vše začalo v září 2002, kdy bylo mé dceři něco málo přes 7 měsíců. Začala mít teploty s obyčejným nachlazením a přes to po pár týdnech dostala  první antibiotika. Nachlazení se stupňovalo, časté záněty průdušek a po čase byla zjištěná alergie na roztoče.

Střídaly se antibiotika a léky na alergii, až vše skončilo na silném zápalu plic a dcera byla převezena na intenzivní péči do nemocnice. Dcera nemohla chodit do školky protože byla stále nemocná - tak ji nebyl doporučen kolektiv. Prošly jsme si také trháním nosních mandlí - dnes už vím, že to bylo naprosto zbytečné - protože problémy se tím vůbec nezměnily. Ve škole poté měla doporučení od lékaře nevykonávat žádné fyzické námahy - tudíž ani tělesná výchova - do toho se nám ke všemu přidalo astma. Byl to kolotoč na pohon lékařských předpisů. Do té doby, než se mi do rukou dostala knížka „Návrat ke zdraví“ a potkala jsem ty lidi, kterým na zdraví mé dcery opravdu záleželo. Co Jasmínka začala produkty Tiens užívat (Biozinek, Biovápník pro děti, Spirulinu a Kordyceps), trvalo ani né půl roku a byly vidět výsledky.

Jasmínka mohla konečně dělat to co ostatní děti. To je ten nejkrásnější pocit, když se vašemu dítěti udělá po tak dlouhé době trápení dobře. Přála bych ho všem maminkám, co mají takto nemocné děti Smile

Zpět na seznam

ASTMA
* Žena 52 let – astmatička (během zimního období, kdy neznala produkty Tiens, užívala několikrát  antibiotika, kortikoidy a denně musela použít spray pro zlepšení dýchání, při záchvatu kašle)

Během léta začala užívat kúru Tiens na astma, po měsíci cítila výrazné zlepšení a pokračuje stále v užívání Kordycepsu, kortikoidy již neužívá a od užívání produktů Tiens již žádná antibiotika nebrala. Mimo obrovského zlepšení zdravotního stavu také zhubla 8 kg a je plná energie.

Zpět na seznam

ATOPICKÝ EKZÉM
* Žena 29 let - od narození atopický ekzém

Před třemi roky ataka nemoci, ekzém se rozšířil na celé tělo.
Po počáteční očistě Antilipidovým čajem a Dvojitou celulózou, následovalo mírné zlepšení.
Poté nasazena kůra 8.1. - základní program biokorekce dermatitidy:
1.fáze Dvojitá celulóza, Biokalcium pro děti, Biozinek
2.fáze Kordyceps a Vejkan, podle Mudr.Valenty následovala ještě
3.fáze a to Spirulina a Chitosan

Opět nastalo mírné zlepšení, ale kůra se po ? roce opakovala znova s tím, že byla zjištěna nesnášenlivost živočišné bílkoviny a jednoduchých cukrů, které byly ze stravy vyloučeny. Omezen byl i přísun Glutenu (lepku). Asi v půlce kůry se stav rapidně zlepšil, ložiska zůstala pouze na typických místech (v záhybech kolen, loktů a minimálně na dlaních).

Zhruba po roce a půl užívání produktů se ekzém vyskytuje pouze příležitostně a v minimální míře. V nejhorší fázi pomohlo též oplachování vysušené kůže Kordycepsem (1 kapsle do ? litru převařené vody) nebo posypání Chitosanem nebo Biozinkem. Léčba nadále pokračuje!!!

Kateřina Stránská 6* Ústí nad Orlicí

Zpět na seznam

ATOPICKÝ  EKZÉM  +  ALERGIE
* Dítě 10 let – problémy s atopickým ekzémem a alergiemi na všechny pyly

Po využití 2x ročně dětského Biovápníku, Spiruliny, Biozinku a Digestu……po ekzému není ani památky, je jen lehce sušší pokožka. Na alergie jsme dělali 3x ročně kůru. Velký ústup alergíí bez užívání chemických preparátů!!!

Andrea Peškarová 6* Ústí nad Orlicí

Zpět na seznam

ARTRÓZA
Dobrý den, super zprávy! Nyní si léčím artrózu, beru Kordyceps a Chitosan. Už jsem s tím od února na neschopence. Jezdila jsem na ozařování do Ústí nad Orlicí, neunesla jsem ani hrneček - palec pravé ruky stále bolel. Tři neděle beru produkty Tiens a už mohu s prstem pracovat i na zahrádce. Až vše doberu, začnu si léčit štítnou žlázu, věřím, že léčba bude opět úspěšná, tak jako byla u mé vnučky s gromerulonefritidou.

Hana Obergriesová 4* Lanškroun

Zpět na seznam

BORELIÓZA
* Žena 61 let - začátkem května letošního roku se u ní projevila borelióza po štípnutí neznámým hmyzem - zjevně se nejednalo o klíště!

Druhý den po štípnutí se objevil bolestivý otok nártu pravé nohy, který se v dalších dnech zvětšoval a následně se objevil červenofialový pruh na vnitřní straně kotníku - na opačné straně od místa bodnutí - což byly evidentní známky a projevy boreliózy.

Léčba byla zahájena vysokými dávkami Kordycepsu - 4x denně 3 kapsle - po dobu 3 dnů - a v tomto případě vyjímečně navíc v kombinaci s klasickým antibiotikem Sumamed v dávce 1 tbl denně po dobu 3 dnů. Po této 3-denní kůře, příznaky a projevy boreliózy zcela odezněly.  Pacientka pak ještě užívala Kordyceps v dávce 2 kaspsle denně po dobu 14 dní, aby borélie zcela vymizely z krve.

Zpět na seznam

BORELIÓZA
* Chlapec – 7 let

Bolesti kloubů,  zvýšené teploty,  únava, nález protilátek v krvi. Využíval 1 balení Kordycepsu,  je  bez  obtíží,  nález v  krvi negativní. Kontrola  na  specializovaném zdravotním pracovišti též negativní. Bez použití antibiotik!!!

Zpět na seznam

BRADAVIČKY – MOLUSKY
Poté co se tyto bradavičky u dcery ukázaly, lékař nám předepsal mastičku a při žádném zlepšení by se musely seškrábnout…prostě jiné způsoby že nejsou. Zkusily jsme to jinak, tobolku Biozinku jsme nasypaly do vazelíny a tím jsme potíraly bradavičky tak dlouho až zmizely.

Zpět na seznam

BUŠENÍ  SRDCE
* Žena 60 let – problémy s bušením srdce, hlavně v noci + pocení a buzení

Po očistě Antilipidovým čajem a Dvojitou celulózou byl nasazen Biovápník a Biozinek. Vše ustalo!!!

Andrea Peškarová 6* Ústí nad Orlicí

Zpět na seznam

CYSTA
* Muž 62 let - cysta na ledvině

Očista organizmu, zdravé ledviny – nasazena kúra č. 5.2.

Již po 3 měsících kontrola u lékaře prokázala výrazné zlepšení, cysta menší, po doplnění dalším Biokalciem a Biozinkem zcela zmizela. Dále podle pentagramu pokračuje. Je v naprostém pořádku, prošel speciálním lékařským vyšetřením pro létání (létá na rogalechSmile).

Zpět na seznam

DNA - BADY  POMÁHAJÍ  V KAŽDÉM  VĚKU
* Žena - 87  let

V roce 2006 zjištěna dna, v krvi zjištěna hladina kyseliny močové v hodnotě 432, po tříměsíční kúře na dnu se zjistilo po vyšetření 18. 4. 2007, že  hladina kyseliny močové klesla na 230 a po vyšetření v říjnu 2007 byla hladina kyseliny močové v krvi 157. Snížily se i hodnoty cholesterolu a snížil se vysoký tlak.

Jak jsme zjistili, produkty Tianshi pomohou v jakémkoliv věku, dokud tělo žije, buňky se obnovují!!!!!

Dnes je ženě 90 let, cítí se dobře, k lékaři chodí tak asi 1x za 3 měsíce a průběžně užívá produkty Tianshi, pochopila, že je nutné dodávat do těla vitamíny, stopové prvky, minerály atd., které ve stravě již nejsou a organismus bez nich chátrá. Pokud se do těla začnou dodávat, organismus se zharmonizuje.

Jarmila Lukáčová 7* Lanškroun

Zpět na seznam

DÝCHACÍ  CESTY
* Chlapec 2 roky, časté infekce, kašel, rýma, velmi často ATB, kortikoidy

Biokalcium trvale, Biozinek a Spirulina střídavě, při nachlazení malé dávky Kordycepsu.
Zdravotní stav během léta a podzimu výrazně zlepšen, podpora imunitního systému pokračuje dál.

Zpět na seznam

DÝCHACÍ CESTY, NEPRAVIDELNÁ STOLICE
* Chlapec 4 roky, dívka 8 let
Obě děti časté nachlazení, především horních cest dýchacích. Na kašel podávány různé kapky, sirupy, léčení trvalo obvykle 4-6 týdnů.

Navíc měl chlapec problémy se stolicí, která byla nepravidelná, jednou za 4 dny. Používal různé kapky, přesto se problém nezlepšil. Po 14 dnech užívání Chitosanu se problém vyřešil, od té doby stolice pravidelná.

Děti po užívání komínku na podzim a na jaře jsou mnohem zdravější, potíže s kašlem a rýmou jsou minimální. A pokud onemocní, tak jen krátce a nemusí užívat antibiotika.

L. H. Opava

Zpět na seznam

EPILEPSIE
Můj vlastní příběh ……
„Když jsi již v koncích, začni zase od začátku,“ říkali staří lidé. Tato slova se mi vryla do
paměti, již dávno před tím, než jsem se rozhodoval, co dál a odkud začít. A tak jsem začal.
Bylo to v čase, když jsem se teprve jen seznamoval se slůvkem TIANSHI a začal ho používat
v souvislosti se zdravím.
Přišla za mnou mladá maminka se čtyřletým synem, který trpěl epileptickými záchvaty.
Když přišla poprvé, říkala mi o tom, jak na jejím synovi vyzkoušeli již 48 druhů léků a když
nic nepomáhalo, lékař zkonstatoval, že tady již medicína končí, ať vyzkouší něco jiného.
Já jsem byl ve firmě TIANSHI začátečník a doporučil jsem této mamince antilipidový čaj
v slabší koncentraci a k tomu ráno a večer po 1 kapsli biovápníku na mozkovou činnost.
Řeknu vám, není krásnější odměny ani nádhernějšího pocitu pro člověka, jako jsou slova
vděčnosti, za to, že jste někomu dobrou radou pomohli.
Tato maminka povyprávěla o své zkušenosti na produktové škole TIANSHI v Košicích,
věřte mi, 28 přítomných slzelo od dojetí, protože, díky produktům TIANSHI, tento chlapeček
nemusel podstoupit těžkou operaci.
A tak mohu jen přetlumočit slova mladé maminky, že děkuje těm, kteří filozofii korporace
TIANSHI začali šířit po Slovensku, protože díky jim se její obavy o synův život vytratily.

Machava Milan 7* Poltár

Zpět na seznam

CHRONICKÉ BOLESTI PÁTEŘE A SVALŮ
* Muž - 59 let

Často užíval analgetika, a když došlo ke zhoršení, tak bylo potřebné podávat analgetika i injekčně. Začal užívat produkty Tiens, nejdříve kůru na očištění střev a potom produkty dle Kruhu.

Po roce užívání produktů se cítí velmi dobře, za celý rok neužil jedinou tabletu analgetik. Mimo jiné produkty denně užívá některý druh vápníku.

Naďa Cetkovská 5* Prostějov

Zpět na seznam

KARCINOM MLÉČNÉ ŽLÁZY (zhoubný nádor)
* Žena 45 let / rok 2008

Velmi agresivní forma maligního (zhoubného) nádoru bez metastáz. Pacientka se rozhodla pro klasickou léčbu chemoterapií a radioterapií, kterou ještě podpořila akupunkturou a kombinací dvou léčebných kúr TianShi.

Skloubeny byly kůry na rakovinu mléčné žlázy a na podporu organismu po chemoterapii. Klasický léčebný postup zvládla bez výrazného úbytku na váze a v mnohem lepší kondici než ostatní pacientky se stejnou diagnózou, se kterými se na onkologii potkávala.

Její onemocnění má příznivou prognózu, ještě užívá cytostatika a k tomu stále produkty TianShi. Navíc se pozitivní účinek těchto produktů projevil vyřešením artrózy v koleni, které už nebolí. Pacientka již nastoupila do zaměstnání.

Zpět na seznam

KARCINOM
* Žena 60 let - onkologická pacientka

Před několika lety zhoubný nádor tlustého střeva. Klasická léčba - operace, chemoterapie, ozařování.

Letos na jaře bulka v prsu - zhoubný nádor. Pacientce doporučena operace, ablace, odstranění celého prsu s následnou klasickou léčbou. Tuto možnost pacientka odmítla a hledala vhodnou alternativu. Po kontaktu s Mudr. Valentou jí bylo doporučeno zkusit oddálení operace a užívat přípravky Tianshi v maximálních dávkách.

Pacientka užívá Chitosan 1 tbl  3x denně 30 minut před jídlem, Cholikan 2 tbl 3x denně, Kordyceps 2 tbl 2x denně, Ikan 2 tbl 2x denně, Biokalcium 1 sáček 1x denně 1 měsíc, dále ? sáčku denně na noc, Biozinek 2 tbl 2x denně.

Po 6-ti týdnech této intenzivní kůry přestal nádor růst a začal se zmenšovat.

Na následné kontrole lékař přestal hovořit o nutnosti operace a prodloužil pacientce termín další kontroly!!!!

H. V. Jablonné nad Orlicí

Zpět na seznam

KARCINOM
* Žena 65 let - pracující důchodce, zubní lékařka

V tlustém střevě 3 malé metastázy.
Tato lékařka odmítla klasickou léčbu a hned si koupila celou kůru na léčbu rakoviny (11.1.),
po ukončení kůry byla na kontrole a metastázy zmizely.

Lékařka si na prevenci dalšího možného onemocnění vzala preventivně další kůru, ale bere poloviční dávky. K tomu střídá všechny druhy Biokalcia.

Je šťastná a plná energie!!!

Jitka Martínková 6*

Zpět na seznam

KARCINOM
* Paní - 54 let

Byla zjištěna koncem června rakovina vaječníků a vystřelovalo to i do břišní dutiny, v dost už rozšířené fázi, byla dodržena i chemická léčba, protože v této fázi by to bez chemie už nešlo! Začla se hned brát i intenzivní kůra od Mudr. Valenty (Chitosan, Cholikan, vysoké dávky Biovápníku, Vápník na mozek, Maca, Kanli, Kordyceps) a začátkem prosince byla paní na všech vyšetřeních v Praze a její výsledky byli úplně čisté!!

Zpět na seznam

KARCINOM
Na konci roku 2009 mi byl zjištěn nezhoubný myom na děloze. Lékař mi sdělil, že operace je nevyhnutelná. Jelikož se starám o maminku, které bylo 84 let, a pracuji jako ošetřovatelka 7mi koní, neuměla jsem si představit, že budu operována a delší dobu nebudu moci vykonávat svoji těžkou práci.
Řízením osudu jsem se potkala se skvělými lidmi, kteří se již delší dobu zabývali TIENS produkty. Neváhala jsem a začala užívat: Antilipidový čaj a 2 tablety Dvojité celulózy brzy ráno, dopoledne 2 kapsle Kordycepsu a 2 kapsle Biozinku a večer opět stejnou dávku Kordycepsu a Zinku. Během dne navíc jeden sáček Biologického vápníku a po 1 tabletě Vápníku na mozek. Tato kůra trvala 100 dní.
Po čtyřech měsících jsem šla s velkým strachem na kontrolu k lékaři, který ultrazvukem zjistil, že myom se natolik zmenšil, na velikost špendlíkové hlavičky, že není třeba operace. Od té doby každý měsíc pravidelně, preventivně užívám produkty TIENS. Přeji si, aby naše produkty upevnily zdraví všem lidem v naší krásné vlasti.

Stránská Dana 4*

Zpět na seznam

KLOUBY
* Holčička – 8 měsíců

Přeskakování kolenních kloubů, nemožnost lezení po kolenou - bolesti, pláč. Dle ortopeda normální záležitost.

Po dobrání 1.Biokalcia pro děti 1/3sáčku denně, naprostý ústup obtíží, dítě začalo lézt. Nyní stáří 14 měsíců - není plačtivá, běhá, je veseláJ! Biokalcium bere ve stejných dávkách nadále.

Zpět na seznam

KRČNÍ  PÁTEŘ
* Žena 33 let

Dlouhodobé bolesti krční páteře byly vyřešeny půlročním užíváním Biokalcia na zlepšení činnosti  nervové soustavy. 2tbl před snídaní a 1tbl před spaním. Občas přidán Biozinek a Antilipidový čaj.

Zpět na seznam

KREV VE STOLICI + PÁLENÍ ŽÁHY
* Muž 40 let – opakovaně krev ve stolici, pálení žáhy

I přes prodělanou kolonoskopii a jiná vyšetření, nenalezena příčina obtíží. Doporučena úprava stravy. Užíval Chitosan, Antilipidový čaj, Digest - momentálně je bez obtíží.

Zpět na seznam

KŘEČOVÉ  ŽÍLY
* Žena 51 let

Delší dobu problémy s křečovými žílami dolních končetin, které ji každý večer otekly, hlavně  kolem kotníků a měla pocit tíhy v dolních končetinách. Užívání chemických léků bylo bez efektu. Byla objednána do Prahy na speciální cévní vyšetření. Tři měsíce před termínem se setkala s produkty Tianshi a využívala poctivě celou kúru na křečové žíly. Už po měsíci nastalo zlepšení a po dobrání celé kůry ji přestaly dolní končetiny otékat a pocit tíhy a bolesti již neměla.

Vyšetření v Praze zatím zrušila a pokračuje nyní v užívání produktů Tianshi podle Kruhu.

Zpět na seznam

LARYNGITIDA
* Chlapec 6 let - těžká laryngitida (v nemocnici na kyslíku, kortikoidy, často doma ze školky) a zlomenina ruky v zápěstí

Očista organismu Digestem, pokračování kůrou 2.2.

V krátké době ústup potíží, dnes mu je 8 let a 2 roky nebyl u lékaře z důvodu nachlazení nebo laryngitidy. Vše se řeší pomocí Badů Tiens - při teplotě, rýmě i kašli ihned Kordyceps, Biovápník pro děti a Biozinek, slabší Antilipidový čaj…

Spirulina kdykoliv během roku, Digest na očistu 2x za rok - na jaře a na podzim.

Zpět na seznam

LARYNGITIDA
Natálka - od narození byla velmi zdravé dítě, v 1,5 letech začala navštěvovat dětský kolektiv v rámci cvičení rodičů s dětmi. Od této chvíle začala mít laryngitidy. Během jednoho roku prodělala 4x laryngitidu (3x v nemocnici), nasazen „Dětský komínek“

Od okamžiku prvního podání se Natálka „čistila" rychlostí blesku (odhlenění) a téměř rok byla zdravá - neměla ani rýmu. Po té dovršila 3,5 let a nastoupila do školky. Věděla jsem, že dětský kolektiv je velkou zátěží pro všechny děti. Proto jsem ji nasadila místo dětského komínku (mírnější forma léčby) 1 tabletu Kordycepsu denně.

Úspěch se dostavil, kdy první rok Natálka zdolávala všechny viry a nemoci ze školky bravurně.

Do nynějška je velmi zdravé dítě, které již druhým rokem navštěvuje školku. V polovině srpna jsem nasadila opět 1 tabletu Kordycepsu. Vím, že tímto přístupem napomáhám budovat imunitní systém nejen Natálce, ale také její šestiměsíční sestře Amálce, která nemusí čelit všem virům, které by si Natálka přivedla z dětského kolektivu.

Maminka Natálky, Hradec nad Moravicí

Zpět na seznam

LEDVINY
* Dívka 25 let v invalidním důchodu

Selhání ledvin - čeká na vhodného dárce, ledviny k transplantaci

Diabetes 1.typu na inzulín přes inzulínovou pumpu, její stav je velmi vážný

Doporučeno: vyčistění organismu (využívat dvě krabičky Dvojité celulózy a dvě krabičky Chitosanu),teprve potom pít čaj Černý drak - nikoliv Antilipidový, vzhledem k nemocným ledvinám! Dvě krabičky Kordycepsu.

Výživa - Banting tablety a Banting instant, protože potřebovala zvýšit obsah chromu, jelikož nemůže vzhledem k ledvinám ani Biovápník, ani Spirulinu, dále Biozinek, Propolis, Tablety na spaní.

Stimulace organizmu - opět Kordyceps, ale jenom 2 tobolky denně.

Závěr: Každý měsíc chodí na testy. Po prvním měsíci užívání se její stav zhoršil, chtěla přestat. Vše jsem ji znovu vysvětlila, poslechla mne a pokračovala. Od té doby se její stav měsíc od měsíce zlepšoval. Po půl roce ji lékaři vyřadili ze seznamu pacientů na transplantaci ledvin, vědí co užívá a plně souhlasí.

Nyní nastoupila na kruh a v každém období užívá nějaký pro ni vhodný produkt. Dnes se cítí svěží, má dobrou náladu a celkově získala opět chuť do životaSmile!

Zpět na seznam

LEDVINY
* Glomerulonefritida - děvče 13 let / 2008

Mám třináctiletou vnučku, která před 4 lety onemocněla glomerulonefritidou. Je to onemocnění způsobené virem a nereaguje na žádná antibiotika. Je stále v těle a bere na sebe podobu klubíček, které jsou obsaženy v ledvinách. Pokud je organismus napaden ještě třeba chřipkou, imunitní systém chce veškeré viry v těle zlikvidovat a vlastně likviduje i buňky v ledvinách – klubíčka, které na sebe bere vir Nefritidy.

Pozná se to tak, že pacient má moč podobnou kofole a sebelikvidací imunitního systému se likvidují jakoby děravé ledviny. Dochází k takovému poškození ledvin, že pacient musí chodit na dialýzu. 4 roky jsem s tímto virem bojovala. Různé bylinky a vše co mi kdo poradil. Vnučka chodila na pravidelné kontroly do H. Králového a do Svitav, tak vždy za dva měsíce.

Asi v prosinci 2008 jsem zahájila léčbu podle knihy Tianshi „Návrat ke zdraví“ str. 56,

od ukrajinské lékařky Mudr. Faridy Bikbajevy. Nejprve jsem nasadila Biokalcium 1x denně a Kordyceps ráno a večer po 2 kapslích. Čistící čaje nejsou vhodné, protože by ledviny ještě více zatěžovaly. Po 2 měsících, při opětovné kontrole v Hradci Králové, lékaři nechápali, co se vlastně stalo. Nenašli žádnou krev v moči! Stav se zlepšil natolik, že příští kontrola je až za 5 let, když vnučce bude 18 let. Chystám se ještě nasadit Vejkan.

H. O. Lanškroun

Zpět na seznam

LEDVINY – PÍSEK + ZÁNĚTY MOČOVÉHO MĚCHÝŘE
* Žena 58 let – písek v ledvinách a záněty močového měchýře

6 let přetrvávající bolesti v  oblasti  ledvin, časté záněty močového měchýře. Písek v ledvinách klasickou medicínou neléčen, záněty léčeny antibiotiky.
Nasazen ráno na lačno Kordyceps (7 dní 2ks, 10 dní 3ks, 14 dní 4ks, mezi 13-15 hod.), Vápník na podporu mozkové činnosti (4ks), a večer na lačno Chitosan, (7 dní 2ks, 10 dní 3ks, 14 dní 4ks) po dobu 1 měsíce.

Další měsíc užíván opět Vápník na podporu mozkové činnosti (4 ks mezi 13–15 hodinou), Vápník pro dospělé a Vápník pro děti 1sáček denně na lačno (mezi 17–19h).

Po necelých dvou měsících na vyšetření zjištěn negativní nález, moč čistá bez krve. Celkově se cítí lépe, odezněla i únava.

Zpět na seznam

LUPENKA A AKNÉ
* Žena 21 let

Lupenka  ve  vlasaté  části  hlavy (0,5 cm silná krusta odumřelé kůže, bolest) a akné na tvářích. Po půlroční velmi intenzivní kůže produkty Tianshi akné zmizelo úplně, lupenka v ostatních částech těla velmi zmírněna. Léčba pokračuje.

Mariana Roškaninová 6* Letohrad

Zpět na seznam

MIGRÉNA
* Žena 29let - silné migrény - léčení nepomáhá, žena opouští zaměstnání

Doporučeno: velká čistící kůra: Antilipidový čaj, Dvojitá celulóza, Chitosan, Kordyceps, Vápník na mozek, Biozinek, toto opakuje dvakrát. Bolesti ustaly a paní stále pije čaj a užívá Vápník na mozek.

Závěr: Migrény odezněly, občas při změně tlaku bolí normálně hlava. Po půl roce nastoupila opět do zaměstnání…

Zpět na seznam

MONONUKLEÓZA / SYNDROM STUDENÝCH NOHOU / BOLESTI PÁTEŘE
Malý vnouček krátce po narození měl značné problémy s trávením, teploty mu prudce kolísaly… Chodili jsme s ním často k lékaři a také na pohotovost. Diagnóza zněla: MONONUKLEÓZA. Základní léčba dostatečně nezabrala, bylo potřeba navštívit odborné pracoviště ve fakultní nemocnici. Tam mu nasadil i další léky – antibiotika, bylo také potřebné přizpůsobit i stravu.
Jeho zdravotní stav se neupravoval dostatečně a proto jsme na doporučení sáhli po
alternativní možnosti a tím jsme se dostali k produktům TIANSHI. Co užíval? Kordyceps,
a dětské Biokalcium. Stav dítěte se v průběhu užívání produktů viditelně změnil, následné
laboratorní vyšetření potvrdilo 100% uzdravení. Byli jsme šťastni!!!

V druhém případě, při jiných onemocněních, šlo o onemocnění diagnostikované jako syndrom studených nohou, léčení trvalo skoro 4 roky a nebylo úspěšné i přestože byly léky kvalitní a drahé. Nohy byly studené i tehdy, když venku byla teplota 30°C. Bylo potřeba nohy ohřívat, protože nesnesitelně bolely. V noci jsme přikládali gumové flašky s teplou vodou, následovala značná vyčerpanost. Nikdo nám již neuměl pomoci a tak jsme sáhli po produktech čínské společnosti TIANSHI.
Antilipidový čaj, Biokalcium, Gaj - bao, Kordyceps, Chitosan, Ikan, Primrose oil, Tuk
z úhoře a Vejkan. Všechny produkty byly rozložené během celého dne. Bylo mi řečeno, že
to jsou doplňky stravy a nedá se tu nic pokazit, nemusíme se ničeho obávat. Zjistili jsme,
že Chitosan v tomto případě způsoboval zácpu, proto jsme změnili užívání tak, že jsme
obsah kapsle vysypali do vody a takto smíšený s vodou se vypil. Dnes musím jednoznačně
říci, že to byla vynikající investice do zdraví.

V třetím případě šlo o bolesti v horní části páteře. Bolesti byly velké, ráno omezený pohyb, značná ztuhlost svalstva. Šlo o staršího pacienta a o chronický stav. Po předcházejících
zkušenostech jsem mu směle doporučil produkty TIANSHI. Chitosan – 1 kapsli ráno a večer, Gaj-bao – 1 kapsli večer, Biokalcium na podporu mozkové činnosti – 1 kapsli denně.
Výsledek se rychle dostavil, ranní ztuhlost se podstatně zmenšila a pohyblivost páteře se zlepšila.

Chudý Ján 3* Velký Krtíš

Zpět na seznam

NEPLODNOST
* Žena 31 let - dva roky se snažila otěhotnět

Dva roky jsem se snažila otěhotnět, ale to se stále nedařilo. Po roce mi lékař sdělil, že je potřeba začít s léčbou neplodnosti. Nastal kolotoč různých vyšetření, která jsem musela podstoupit jak já tak i můj manžel. Příčina neplodnosti se nenašla. Jen hladina jednoho hormonu  u mě byla hraniční, ale to prý by nemělo vadit.

Lékař přikročil k léčbě, injekce, tabletky opakované kontrolní ultrazvuky, vše bylo v normě! Nakonec mě poslal do nemocnice na diagnostickou laparoskopii s vyšetřením průchodnosti vejcovodů. Laparoskopie prokázala, že v břišní dutině je všechno v naprostém pořádku. Ale otěhotnět se mi stále nedařilo, lékař nás už chtěl objednat do centra asistované reprodukce k umělému oplodnění.

V té době jsem již znala produkty Tianshi, proto jsem si pro jistotu, než přikročíme k tak psychicky, fyzicky a finančně náročnému procesu, nasadila léčebnou kůru na neplodnost. Nic jsem neošidila a již během kůry jsem byla těhotná.

Moje tělo zřejmě potřebovalo zharmonizovat Jin a Jang a to se povedlo. Během těhotenství jsem poctivě užívala kůru pro těhotné. Dnes mám holčičku, kojím ji, a stále užívám produkty Tianshi a díky tomu je moje dcerka klidné a veselé dítě.

Peníze vložené do produktů Tianshi mě vůbec nemrzí, v centru asistované reprodukce by to bylo mnohem dražší a rozhodně ne tak pohodové.

Mariana Roškaninová 6* Letohrad

Zpět na seznam

NEPLODNOST / MYOMY
Dobrý den, jmenuji se Andrea Drahošová, jsem na pozici 5* a ráda bych se s Vámi podělila o pozitivní výsledky s produkty TIENS.
Asi před rokem jsem se potkala s paní, která měla problémy s otěhotněním. Byla i na umělém oplodnění, nakonec před deseti lety otěhotněla. V nedávné době chtěla druhé dítě, ale lékaři jí nedávali velké naděje, protože už v minulosti její diagnóza zněla, že děti mít nebude.
Tak jsme si padly do noty, paní začala užívat jen tak něco po málu z produktů - zase až tolik tomu nevěřila, ale asi po půl roce otěhotněla. Doktor bohužel zjistil na obou vaječnících 5centimetrové myomy, které těhotenství překazily. S doktorem byli domluveni, že po měsíčkách přijede a domluví se na termínu operace myomů. A tak se vydala za mnou. Probraly jsme to a ona přistoupila na očistu od Jessicy, dodržovala to perfektně a ještě začínala o úplňku.

14denní očistná kúra Jessicy Lim:
Po probuzení 6 tobolek Chitosanu + Antilipidový čaj
1 hod před večeří (večeře max. v 19 hod.) Dvojitá celulóza

V průběhu dne hodně pít, večer je možné přidat Čaj na hubnutí.

Při kontrole u pana doktora se zjistilo, že myomy nikde. Nejprve tomu její lékař nechtěl uvěřit a pak konstatoval, že psychika prostě funguje. Ale my víme své! No a aby toho nebylo málo tak mi za 14 dní volala, že je těhotná, a to bylo samozřejmě v poslední den očisty. Ted už dotahuje 3 měsíc a vše je v naprostém pořádku, samozřejmě, že teď už poctivě užívá všechny doplňky stravy potřebné pro správný vývoj plodu. A to musím říct, že je to už po druhé co jsem zachránila paní od plánované operace myomu díky této očistě. Takže já na tyto preparáty nedám dopustit a ráda šířím dál mezi lidmi.

Andrea Drahošová 5*

Zpět na seznam

OSTEOPORÓZA / BOLESTI ZAD
* Žena 60 let - asi v 55 letech diagnostikována osteoporóza, páteř + končetiny, přetrvávala bolest zad

Předepsané léky nepřinesly žádný výsledek a vznikla na ně alergie. Lékařem byla doporučena hormonální léčba. Před třemi roky jsem začala s užíváním hormonů, před dvěma roky jsem proti vědomí lékaře vysadila předepsaný vápníkový preparát a začala s očistou organizmu.

Po očistě Antilipidovým čajem a Dvojitou celulózou, /čaj jsem užívala asi 1 rok/ jsem také brala Spirulinu a Kordyceps po 1 tbl denně, po 1 roce bolesti zad ustoupily. Potom jsem brala Chitosan (ale jen krátce), Biokalcium a také Biokalcium pro děti, potom průběžně 1-2x týdně Vápník na posíĺení mozkové činnosti. Ale také ne každý týden.

Letos na jaře jsem byla na kontrole stavu osteoporózy. Bylo zjištěno, že je vyléčena!!!!! Průběžně se mě sestry i lékař, s nimiž jsem přišla do styku, ptali, co že jsem to užívala? A dodávali, že takové výsledky nejsou obvyklé!!!!!!!!!!!

Ani lékař, nechtěl věřit svým uším, když jsem prohlásila, že jsem vápníky jím předepsané nebrala a ani brát nebudu. Pokračuji v pití čaje a provedu další očistu. Také na interním vyšetření byly zjištěny všechny parametry v normě, včetně cholesterolu, na který jsem dříve brala léky. Dietu nedržím!!!

Paní doktorka dlouho studovala výsledky vyšetření a potom prohlásila, je vidět, že když se chce, tak to jde.

Anežka Jeřábková 5* Krasíkov

Zpět na seznam

PÁLENÍ ŽÁHY ( pyróza )
* Muž 31 let/2007

Úporné pálení žáhy po kterémkoliv jídle. Konzumoval neustále velké množství jedlé sody a různých léků na snížení kyselosti žaludečních šťáv.

Doporučeno: provedena hloubková očista organismu v období dřeva. Užíval 2 balení Dvojité celulózy, potom zároveň Kordyceps a Chitosan. Přitom pil Antilipidový čaj i čaj Černý Drak, potom různé druhy Biokalcií a Digest, který občas užívá dodnes.

Problém ustoupil, jídelníček byl upraven jen nepatrně.

Zpět na seznam

POPÁLENINY
* Žena 45 let - horkou polévkou si opařila ruku od ramene dolů (3. stupeň opaření)

Nabídla jsem jí pomoc, ale ona neslyšela. Lékařka ji každé 2 dny při převazu strhla kůži až do živého masa. To vydržela týden a pak přišla. Ještě večer jsme jely do lékárny a koupily ½ kg čisté vazelíny - do ní jsme zamíchaly celé balení Chitosanu.

Opařenou ruku jsme jemně očistily a spáleninu jsme namazaly a obalily ruku plátnem. Proti zánětům tato paní brala Kordyceps 3x denně 3 kapsle. Po týdnu už se ji tvořily mapy z kůže, ale ne zjizvené, kůže byla jako dřív. Postupně se ruka zhojila, kůže byla pouze méně opálená.

Zpět na seznam

PROBLÉMY V TĚHOTENSTVÍ
Žena 31 let - v 19. týdnu těhotenství, týden kontrakce

Léčba Magnesiem Lact, bez efektu, hrozící hospitalizace a infúzní léčba. Po telefonické konzultaci s Mudr. Valentou, nasazena Spirulina 2 kapsle 1 hodinu po obědě, Vejkan 1 kapsli denně 2 hodiny po obědě. Ponechána nízká dávka Magnesia Lact.

Za dva dny naprostý ústup potíží. Užívat dále, kombinovat s kůrou pro těhotné. Dnes 27.týden - vše v pořádku.

Pokračování: teď již můžeme oznámit, že se nám narodila princeznička Ella a dnes ji jsou již dva měsíce.

Mariana Roškaninová 6* Letohrad

Zpět na seznam

PROSTATA
* Muž 80 let - zbytnění prostaty - akutní cystitida

Pacient se dostavil do nemocnice, kde mu bylo provedeno vyšetření moči. Moč byla okrová, zánět v prostatě a hodnota leukocytů byla 4.386.

Začal užívat kůru na prostatu. Za týden byl opět v nemocnici na vyšetření, moč již byla slámová a hladina leukocytů se snížila na 1.327. Pacient pokračoval v kúře.

Za měsíc se dostavil do nemocnice na operaci prostaty. Jeho dcera se zabývá tradiční čínskou medicínou i preparáty TIANSHI. Dcera otce doprovodila do nemocnice a vyžádala si další vyšetření. Moč byla slámová a hladina leukocytů se opět snížila na 541.

Dcera prosadila, aby otce před operací ještě lékař prohledl. Výsledek zněl, subjekt naprosto spokojen, ledviny klidné, mikce proudem volné, nemusí tlačit, krev 0.

Prostata palp. klidná, hladká, celkem elastická, uzel v levém laloku již nehmatatelný. Kontrola za 4 měsíce!!!!!!!!!!

Jana Šnajdrová 8* Trutnov

Zpět na seznam

PROSTATA
* Muž 68 let - nádor na prostatě, v počátcích + 43 let prášky na vysoký krevní tlak + polypy tlustého střeva, 2x odstraňované chirurgicky + 5 let dna, stále častější opakující dnavé záchvaty

Podstoupil kůry na čištění organismu a střev 1.6, na dnu  4.2, na vysoký krevní tlak 3.2, na adenom žlázy předstojné 5.3. (některé produkty shodné, postupně užíval).

Po 4 měsících byly již lepší výsledky prostaty. Po 7 měsících se nádor úplně vstřebal, výsledky krve i na UZ výborné, kontrola za 8 měsíců, nyní stále bez potíží.

Z konečníku nekrvácí, nemá žádné potíže, na stolici chodí pravidelně, bez bolesti. Po 3 měsících pití Antilipidového čaje mu lékař snížil medikaci na hypertenzi na polovinu, dnes si dá s chutí i kávu, kterou nikdy nemohl pít.

Dnavé záchvaty moc nepolevovaly, až jsme vysadili Spirulínu, / dna souvisí s ledvinami /, ale je to také otázka úpravy stravy a diety.

Člověk, který neměl z počátku v tyto produkty důvěru, naprosto přizpůsobil svůj denní režim a stravovací návyky všem pravidlům užívání Badů. Rozhodl se, že každý měsíc minimálně v hodnotě 1 000 Kč, bude podle pentagramu Bady užívat.

Výsledky, které jsou prokazatelné, ho přesvědčily

Zpět na seznam


PROSTATA
Když jsem si svému příteli často stěžoval na zdravotní problémy, nabízel mi, že by mi
mohl pomoci, ale já jsem si říkal, jak mi může pomoci stavební inženýr, když mi nepomohli
ani lékaři, a tak jsem to pustil z hlavy. Ale pravdou je, že jsem ani k lékařům neměl
dostatečnou důvěru, ta byla ovlivněna mou stydlivostí a vědomím toho co by mě čekalo. Víte,
pro muže je velký problém přiznat, že má problémy s prostatou. Přesně tak to bylo i se mnou.

Moje obvodní lékařka mi již před ? rokem vypsala lístek na vyšetření, kterého jsem se do
této doby nezúčastnil. Místo toho jsem ze začátku zkoušel produkty nabízené v televizní
reklamě. Po užívání produktů z reklamy, se mi ze začátku zdálo, že mi pomáhají, později jsem
ale zjistil, že nemají na mé zdravotní problémy žádný vliv. Proto jsem již opravdu začal
uvažovat o návštěvě u lékaře.

Jenže když přišla náhodná nabídka od mého přítele, tak jsem ji využil. Jako každý jiný
smrtelník jsem uvažoval tak, že pokazit nemám co, a když přijdu o pár korun a nepomůže to,
tak se nezblázním. Na mé velké překvapení po 2-3 měsících, pominuly moje problémy,
které trvaly mnoho let. Dokonce ten způsob léčení, který jsem aplikoval podle televizní
reklamy byl dražší a málo účinný.

Léčba pomocí produktů TIANSHI byla účinnější a lacinější. Osobně jsem také vyzkoušel
mnohé přístroje a zařízení vyrobené touto společností a zatím každý z nich mi přinesl
slibovaný účinek.

Judr. F. Čori 6* Bánská Bystrica

Zpět na seznam

PŘECHOD
* Mladá žena 33 let - svobodná bezdětná - zánět štítné žlázy, přestala menstruovat - projevy začínajícího přechodu - ve 33 letech. Tři menší myomy - skolióza páteře.

Provedena důkladná očista organismu - nejprve Dvojitou celulózou. Následovalo užívání Antilipidového čaje a Biovápníku v množství 1/3 sáčku denně. Poté užívala Biovápník v množství ½ sáčku denně a Biozinek v množství 2 tobolky denně.

Již v průběhu očisty, kterou pacientka velmi dobře snášela, se projevily první pozitivní výsledky. Byly vysazeny hormony předepsané gynekologem na zvládnutí přechodu, po kterých pacientka velmi ztloustla. Díky očistě Dvojitou celulózou se v průběhu jejího užívání srovnala tělesná váha, začala se očividně čistit pleť a pacientka se cítila velmi dobře. Během pokračující očisty a po změně gynekologa se upravil i menstruační cyklus.

Po skončení očisty a využití první kůry Tianshi se při následné kontrole na endokronologii projevila úprava hormonální hladiny a srovnaly se testy na štítnou žlázu. Na gynekologické kontrole, bylo zjištěno vymizení všech tří myomů.

V současné době pacientka užívá Kordyceps v množství 2 tbl denně a třikrát týdně pije Antilipidový čaj. Cítí se velmi dobře.

Zpět na seznam

RÁNA
* Chlapec - 16 let - úraz na motorce, otevřená rána na holeni

Otevřená rána byla sešita, asi měsíc se nehojila, pod sešitím zčernala a vyhnívala. Bylo nutné operativně vyřezat černé odumřelé maso.

V té době jsem nasadila Kordyceps, Zinek a Spirulinu. Rána se začala hojit a lékař se nestačil divit, jak rychle se najednou rána hojí.

Anežka Jeřábková 5* Krasíkov

Zpět na seznam

RÁNA
* Muž 40 let/2008 – v operační ráně Zlatý stafylokok (stafylokokus aureus tzv. MRSA)

Jedná se o velmi nebezpečný druh stafylokoka, který bývá velmi často odolný vůči léčbě antibiotiky. Operační rána byla kontaminována v nemocnici bezprostředně po operaci. Užíval antibiotika, rána byla vyplachována desinfekcí, přesto byl stěr z rány stále pozitivní. Po propuštění domů byly provedeny opakované výplachy roztokem z Kordycepsu. Potom byl stěr z rány negativní, urychlilo se hojení rány.

M. R. Letohrad

Zpět na seznam

ŠTÍTNÁ  ŽLÁZA
* Žena 32 let - hypofunkce

I přes medikaci Letrox 75 mg, měla mladá žena výrazné obtíže: únava, zácpa, zimomřivost, spavost, gynekologické obtíže, kuřačka.

Nejprve jsme vyčistily organismus Dvojitou celulózou, Antilipidovým čajem, Chitosanem, Kordycepsem, snížila počet cigaret za den… (tehdy došlo k mírnému zhoršení obtíží, což je normální ). Potom užívala Biologický vápník 1/2 sáčku denně a během půl roku se zdravotní stav upravil natolik, že mohl být Letrox vysazen úplně.
Ošetřující lékař byl s tímto procesem na začátku seznámen.

Zpět na seznam

ŠTÍTNÁ ŽLÁZA - ŠTĚSTÍ  V  NEŠTĚSTÍ
* Žena, Basedova choroba - nemoc štítné žlázy - 2007

Rok 2007 - Antilipidový čaj + Chitosan, Ca + Zn, Ikan + Kordyceps, Vejkan + Cholikan, Tuk z úhoře, Biokalcium na mozek, Vejkan + Zn.

Rok 2008 - 2x Antilipidový čaj + 2x Dvojitá celulóza, Kordyceps + Chitosan, Biokalcium + Zn, Ikan + Vejkan, Spirulina + San Gao, Biokalcium na mozek, znovu Antilipidový čaj + DC, Maca.

Rok 2009 - Kanli + Biokalcium na mozek, Hai Bao + Zn, Biokalcium + Vejkan.
S užíváním produktů TIANSHI pokračuje.

Pani zůstal 1 prášek na štítnou žlázu. Ale podstatné je, že se cítí moc dobře, má plno elánu a to dříve bylo mouchy snězte si mě a ty stavy s očima, to byla hrůza. Nikdo ji nedával naději na zlepšení a kvůli prachu v knihovně, ji tam zakazovali pracovat.
Byla třeba i tři měsíce v kuse na neschopence, nemohla ani ven z domu, co ji dělaly oči (vylézaly úplně z důlku, viselo ji třeba oko ven a bylo obaleno takovým hnusným rosolem) - to už je dávno pryč a nemocná již dlouho nebyla.

Mariana Luxová 7* Jablonné nad Orlicí

Zpět na seznam

ŠTÍTNÁ  ŽLÁZA - HYPERFUNKCE
* Mladá žena 35 let

Byla zjištěna hyperfunkce štítné žlázy, měla velmi bouřlivé klinické příznaky. Při užívání chemických léků se cítila velmi špatně. Lékařka ji oznámila, že bude třeba štítnou žlázu odstranit operativně.

Začala současně s léky užívat i produkty Tiens, ale stav se zlepšoval jen mírně, necítila se dobře, ale rozhodla se pro produkty Tiens a operaci odložila… Využívala celou kůru při nemocech štítné žlázy 2x po sobě a ještě potom produkty podle Kruhu.

Teprve po 9 měsících užívání produktů se cítí dobře.

Na tomto příběhu je vidět, že doba léčení je velmi důležitá, dokazuje to také tvrzení, že regenerace orgánů, může trvat několik měsíců… Je tedy třeba určitou dávku trpělivosti  a uvědomit si, že přírodní léčiva nezabírají okamžitě jako chemické léky a hlavně, že organismus nepoškozují vedlejšími účinky jako chemické léky!!!

Naďa Cetkovská 5* Prostějov

Zpět na seznam

TINITUS
* Muž, 53 let

Před 7 lety zjištěno zhoršení sluchu, neustálé hučení v uších. Provedena audiometrie, kdy lékař zkonstatoval, že se sluch již zlepšit nedá, "nelze s tím nic dělat", jedině pak možnost naslouchadla.

Provedena masáž tužkou (magnetem) dle Jessicy: nejprve 10 minut masáž tří akupunkturních bodů před uchem, poté masáž kolem ucha až na krk 10 minut, před masáží 250ml Antilipidového čaje. Muž pociťoval zlepšení, nehučelo mu v uchu, takže provedena masáž druhého ucha (+ čaj) se stejným výsledkem. Částečné zlepšení sluchu, lepší pocit, protože přestalo hučení.

Druhý den opakování - stejný postup, nyní podstatné zlepšení sluchu, cítí se lépe.
Nyní plánuje opětovné vyšetření u lékaře a audiometrii.

I. H. Žamberk

Zpět na seznam

VŘEDY
* Muž 60 let - od 18 let trpí vředovou chorobou žaludku, v poslední době silné recidivy

V tomto případě není možné použít k očistě organizmu Dvojitou celulózu. Očista byla tedy provedena pomocí Antilipidového čaje a Chitosanu. Poté následovalo užívání Biokalcia, Biozinku a Ikanu. Vše dle sestavy 1.3 - vředové nemoci žaludku.

Po této kůře se pacient v současné době cítí velmi dobře a je bez potíží.

Zpět na seznam

VŘEDY
Matka paní Kubíčkové, které je přes 80 let, bere čínskou medicínu již přes 2 roky. Měla bolesti žaludku po lécích, které pak musely být vysazeny, byla na umělé výživě – sondě do žaludku a  později zjistili žaludeční vředy. Léky předepsané lékařem neužívala, dcera ji nasadila kůru podle Mudr. Faridy Bikbajevy a po uplynutí kůry byla u lékaře na kontrole a vředy byly zahojeny. Při poslední kontrole, minulý týden, ji bylo řečeno, že je v naprostém pořádku a už nemusí jezdit na kontrolu. Má dobrou náladu, cítí se dobře, je pohyblivá a má chuť k jídlu.

Nedávno mi volala mladá dívenka, že po užívání Kordycepsu – 2 balení jí zmizela malá cysta a druhá se zmenšila na polovinu. Nyní si objednala 3 balení Kordycepsu, toho silnějšího a je zaregistrovaná.

Milena Šťovíčková 5* Lukavice

Zpět na seznam

VÝHŘEZ PLOTÉNKY
* Žena 35 let

V případě akutních bolestí, bere 1x denně celý sáček Biokalcia 3 dny po sobě a bolesti ustoupí!  Pozor na plynatost!!!

Zpět na seznam

VYŘEŠENÍ  CHLAMÝDIÍ  POMOCÍ  BADŮ
* Žena 39 let – od března 2009 gynekologické problémy, únava, pálení očí, ekzém, otoky nohou

Prošla přes dva gynekology, obvodního lékaře, kožní oddělení, hematologii. Nikdo si nevěděl rady, léčba různými přípravky trvala až do konce srpna. V srpnu objeveny a potvrzeny chlamýdie, doporučena antibiotika a poslána na imunologii.

V té době se seznámila s produkty Tianshi, antibiotika nebrala. Začala brát, první 2 dny 4 tbl  Kordycepsu po 8 hodinách, 3x denně mezi Kordycepsem, 2 Chitosany. Po dvou dnech sníženy dávky Kordycepsu na 4 tbl 3x denně + 3x denně 2 tbl Chitosanu po 2 hodinách po a před  Kordycepsem. Takto užívala asi měsíc. Po měsíci kontrola zjistila, že chlamýdie v krvi již nejsou, ale stále ještě potvrzena chlamýdie v očích.

Znovu byla nabídnuta antibiotika, nejdříve v kapkách, poté v tabletách, opět je nebrala, pokračovala v užívání Kordycepsu, (3x denně 2 tbl) a Chitosanu (1x denně), ráno ještě přidala 1/3 Biovápníku a Antilipidový čaj, kterým si vyplachovala oči.
Po dalším měsíci znova na kontrole, která prokázala negativní chlamýdie v očích.
Nyní pokračuje v užívání produktů Tianshi, dle kruhu, či případných obtíží.

A. K. 4* Králíky

Zpět na seznam

ZÁNĚT STŘEDNÍHO UCHA
* Chlapec 8 let - akutní zánět středního ucha, horečka, před tím několik týdnů sledován lékařem pro zhoršení sluchu

Ihned Biokalcium pro děti 1 sáček a 3 kapsle Biozinku.

Za 1 hodinu došlo ke zmírnění bolesti a snížení teploty.

Kordyceps 4 kapsle večer, další den 3x3 kapsle, další den 3x2 kapsle, potom 3x1 kapsli a týden 1x1 kapsli. Dětské Biokalcium během týdne 1/2 sáčku denně ráno a Biozinek 1 kapsli večer.

Po pěti dnech kontrola lékařem, výsledek, lesklý a hladký výborně zhojený bubínek, při další kontrole sluchu 100% výsledek. Léčba se obešla bez antibiotik.

Mariana Roškaninová 6* Letohrad

Zpět na seznam


ZÁNĚT STŘEDNÍHO UCHA
* Dítě 2 roky - od 8 až 15 měsíců opakované záněty středního ucha, v této době dostala 10x antibiotika a 16x jí píchali uši, přestávala slyšet, nerozvíjela se řeč

Nejdříve rodiče odmítali moji pomoc, v 16tém měsíci se na mne obrátili, že by to zkusili.

Doporučeno: očista - Digest a Kordyceps

Výživa: Biozinek, Dětský vápník, Spirulina a stále Kordyceps

Stimulace: Vejkan a stále Kordyceps, Antilipidový čaj, 250 ml, vyluhovaný 10 minut.

Závěr: Po devíti měsících užívání produktů lékaři konstatovali úplné vyléčení až do lesklého bubínku, což je prý po takovém stavu v jakém dítě bylo, zázrak. Dítě začalo dobře slyšet, proto se také rozmluvilo a vše dohonilo. Dnes bere pouze udržovací preventivní kůry.

Zpět na seznam

ZÁNĚT MOČOVÉHO MĚCHÝŘE / NADVARLAT - PRODUKTY NEZKLAMALY
* Muž 28 let

 

V dětství těžká nemoc - užívání mnoha léků, na střední škole začaly silné bolesti zad, po nástupu do zaměstnání, opakované záněty močového měchýře, později mi lékař sdělil, že se jedná o chronický zánět. K tomu se přidaly často opakované záněty nadvarlat, plynatost, problémy s kůží a bolesti hlavy.

Během užívání kůry na ledviny a močový měchýř, začaly problémy velice brzy ustupovat. Chronický  zánět  močového  měchýře  mám vyléčený, plynatost, bolesti hlavy a zad dnes neznám. V užívání produktů pokračuji stále!

Vojtěch Vařejka 6* Svitavy

Zpět na seznam


ZÁNĚT MOČOVÝCH CEST A LEDVIN
* Žena 35 let – dlouhodobé problémy se záněty močových cest

Několik let řešeno antibiotiky, ale nekonalo se žádné zlepšení, spíš naopak časté opakování a  začaly i problémy s ledvinami. Po 1 balení Kordycepsu skoro rok bez problémů, pak opět zánět. Po celé kůře na ledviny a pro jistotu, za půl roku ještě jednou, a již asi 3 roky nevím co je zánět močových cest a ledvin!!!

Zpět na seznam

ZÁNĚT  KYČELNÍHO  KLOUBU
* Děvče 7 let

Zánět kyčelního kloubu, náhlá silná bolest v kyčelním kloubu, po vyšetření UZ na ortopedii potvrzen zánět kloubu. U lékaře doporučen Ibalgin na bolest, nebyl podáván…
Nasazen pouze Kordyceps (3x denně 1ks po dobu 3 dnů). Po třech dnech na kontrole u lékaře a k jeho údivu byl problém vyřešen, kloub bez nálezu. I nadále podáván Kordyceps na doléčení a zároveň na podporu imunity (1ks denně).

Kateřina Stránská 6* Ústí nad Orlicí

Zpět na seznam

ZÁNĚT
* Muž 30 let

Byl pracovně v zahraničí - po návratu ho začala bolet noha v lýtkové části. Lékaři mu dva roky nic nezjistili, dávali mu léky proti bolesti, ale noha ho bolela stále. Navštěvoval léčitele a ti nezávisle na sobě mu zjistili zánět kosti.

Tento mladý muž dostal strach a přišel za mnou, koupil si knihy a za týden si přišel koupit celou kůru 4.1. Za měsíc ho noha přestala bolet a později již zase sportoval. Od té doby se mu bolest v noze neozvala.

J. M. Studené

Zpět na seznam

ZÁNĚT SPOJIVEK - MARTÍNKOVA  OČKA
Od narození problémy se zánětem spojivek, po čase ucpaný slzný kanálek, nepomáhalo nic, hrozilo čištění, čili propíchnutí kanálku. Nakonec po konzultaci s Mudr. Valentou, byla nasazena kůra pro zdravé dětství s dávkováním:

1. Biokalcium pro děti - 1/3 sáčku
2. Biozinek                    - 1 kapsle
3. Spirulina                   - 1 kapsle
4. Kordyceps                 - 1/2 kapsle

Vše se rozmíchalo do převařené vody (1/2 štamprle) a dávali jsme mu to před ranním kojením. Kůra byla doplněna vyplachováním očka střídavě roztokem Kordycepsu, heřmánkem a světlíkem.

I přesto, že jsme nedodržovali přesný čas daný kúrou, bylo po 20ti dnech očko naprosto čisté, zklidnila se i zarudlá pokožka kolem očka.

Kateřina Stránská 6* Ústí nad Orlicí

Zpět na seznam

ZÁNĚT PRŮDUŠEK
* Holčička, 6 let

Dcera trpěla od svých 3 let opakovanými záněty průdušek, které i po léčbě antibiotiky pokračovaly vleklým pokašláváním i v létě. Každý rok pak od jara užívala antihistaminika kvůli výrazným alergickým reakcím na štípance komárů, které se hojily až 14 dní. Hned po nasazení Dětského komínku kašlání úplně ustalo a reakce na štípance vymizely. Antihistaminika již nepotřebuje.

J. G. Opava

Zpět na seznam

ZLOMENINA
* Žena 60 let - na konci roku 2006 zlomenina dolního konce kosti radiální na pravé ruce - již třetí zlomenina v této oblasti

První - rozsáhlá - tzv. Kollesova zlomenina v jejích 40ti letech - zasáhla kosti celého zápěstí,  po 15ti letech těžké zhmoždění celého pravého předloktí.

Pátý den po úrazu pacientka začala užívat vysoké dávky Biokalcia - nejprve 10 dnů 1 sáček denně, následně pak 1/2 sáčku denně. Léčba - tzn. nutnost fixace předloktí v sádrovém obvazu  se tak zkrátila na polovinu - z 6 týdnů na 3 týdny!!! Po sejmutí sádry byla ruka - až na malý zánět úponové šlachy, který byl odléčen Kordycepsem - v naprostém pořádku a bez nutnosti rehabilitace!!!

Po necelém týdnu zánět zcela odezněl a ruka měla stejnou hybnost jako před úrazem! Vzhledem k tomu, že u této ženy jsou projevy osteoporózy již 15 let, i v těchto kostech zápěstí, jedná se o velký úspěch! Současně s Biokalciem pacientka užívala Biozinek v dávkách 2 tbl denně a pila 2 sklenice minerálky Magnezia, která obsahuje maximální množství hořčíku.

Zlomenina zápěstí - při vyšších dávkách Dětského vápníku (1 sáček denně), Biozinku 2x denně 2 tbl a Kordycepsu byla kost srostlá a naprosto v pořádku za 14 dní. Viz. kúra 4.3. stačila částečně, zřejmě proto, že BADy užívá již delší dobu, zhojeno bylo velmi brzy.

M. R. Letohrad

Zpět na seznam

ZLOMENINA
* Žena 53 let - zlomená noha, 2x operace, kost nesrůstala 9 měsíců, z rány vytékala žlutá tekutina, na nohu se nesmělo došlápnout - berle

 

Vybrala jsem si kůru na zlomeniny. Za 14 dní mi přestala téci žlutá tekutina z nohy, za dalších 14 dní mě začalo svrbět v kosti, kost se začala hojit. Přesně za tři měsíce, když jsem ukončila kůru Tianshi mi lékaři sundali železo z nohy. Byla jsem na rehabilitaci v Brandýse nad Orlicí a nyní mám nohu v pořádku.

Průběžně preventivně beru produkty Tianshi, Biovápník, Biozinek, Spirulinu a Kordyceps. Cítím se dobře!!!

Ludmila Prokopcová 4* Žichlínek

Zpět na seznam

ZLOMENINA
* Žena 47 let - zlomenina nohy v nártu

Po sundání sádry má nesmírné bolesti, nemůže došlápnout a chodí o dvou berlích, lékaři si nevědí rady, bolesti tlumí prášky.

Doporučení: 2 sáčky Bio vápníku denně + 8 tobolek Bio zinku a 3x denně 3 tobolky Kordycepsu, toto užívala 3 měsíce.
Závěr: vše se zhojilo, paní mohla odložit berle a nastoupit do zaměstnání. Produkty Tiens užívá preventivně podle čínského pentagramu.

Helena Piclová 5* Pardubice

Zpět na seznam

ZUBY
* Žena 59 let - bolesti zubů, záněty zubů s váčky

Akutní stav - nebyla možná očista.

Pacietka užívala ráno 30 minut před snídaní 1/2 sáčku Biokalcia rozpuštěného v teplé vodě, po obědě po vyčištění zubů žvýkala 2 tbl s Kalciem a 1,5 hodiny po večeři užívala 2 tbl Biozinku. Kromě toho si vždy smíchala 1 tbl Chitosanu se lžicí medu a touto směsí si potírala několikrát denně postižená místa.

Po této kůře je pacientka zcela bez problémů.

Zpět na seznam

ŽALUDEK
* Žena 50 let - letité chron. potíže se žaludkem a jícnem, úporná zácpa, bolesti hlavy, migrény

Kůra na čištění organismu a střev - 1.6, stačila na vyřešení potíží s bolestmi žaludku - bez prášků je již 1,5 roku. Postupně úprava zažívacích potíží, včetně vyprazdňování. Pokud začne bolet hlava, stačí 1 celý sáček Biokalcia.

Stále bere Bady Tianshi podle pentagramu a podle momentální potřeby střídá produkty, ale Biovápník a různé druhy produktů společnosti Tianshi bere neustále.

Mariana Luxová 7* Jablonné nad Orlicí

Zpět na seznam

ŽLUČNÍKOVÉ KAMENY
* Muž 61 let - ultrazvukem zjištěny kameny ve žlučníku o velikosti 2,2 - 2,3 cm

Kúra = Antilipidový čaj a Chitosan. Vzhledem k akutnímu stavu Chitosan vypuštěn po týdnu. Čajem kameny rozpuštěny na písek za 4 týdny. Objektivně potvrzeno následným ultrazvukem v nemocnici v Ústí nad Orlicí. Váhový úbytek 12 kg.

Nyní již normální strava a dokončení léčby čajem.

Zpět na seznam

ŽLUČNÍKOVÉ KAMENY
* Žena 48 let - žlučníkové kameny o velikosti 1,2 a 1,3 cm

Po pětitýdenní kůře Antilipidovým čajem a Chitosanem, naprosto kameny rozpuštěny, potvrzeno operatérem, na stěně žlučníku se nacházela pouze tři zrníčka písku. Žlučník je čistý bez zánětu. Bohužel, nebylo před operací provedeno vyšetření ultrazvukem.

A.S. Ústí nad Orlicí

Zpět na seznam

VLASTNÍ  ZKUŠENOSTI  JSOU  TY  NEJLEPŠÍ
Zkušenosti mých rodičů, otec – 94 let měl po úraze na noze, špatně se hojící ránu na holeni.  Chirurg nasadil antibiotika, která otec nebral, nasadili jsme Kordyceps, za necelý týden byla noha zhojena. Dnes používá stále vápník, zinek, Kordyceps, dle ročního období nasazujeme kúry. Cítí se velmi dobře.

Matka – 89 let, s  chronickým zánětem slinivky, trpěla  častými záchvaty, bolesti břicha, křeče, průjmy, zvracení. Navštívili jsme doktora Valentu, který doporučil kůru na zdravé srdce a cévní systém (3.1.). Po 1.kůře se jí přitížilo, čistila se jí střeva, měla 1 den průjem, držela 3 dny dietu. Pak již záchvaty nebyly, stav se zlepšoval, občas trávící problémy, ale v daleko menší intenzitě a méně častěji.
Bere stále vápníky, zinek, chitosan, potom podle pentagramu a ročního období, nasazujeme kúry a upravili jsme také stravu bez lepku. Dietu na slinivku dodržuje již 15 let, cítí se mnohem lépe, má chuť k jídlu. Též se jí zlepšil stav kůže po tabletách krásy jí zmizely výrůstky na tváři.

Oba rodiče se cítí skvěle, jsou nakloněni čínské medicíně a tvrdí, že jim prodloužila životy, že by tu již nebyli.

Zpět na seznam

PŘÍBĚH ČI POZNÁNÍ…?
Každý člověk chce být zdravý. Proč se potom málokteří mohou pochválit svým zdravím?
Čím víc člověk bojuje s nemocemi, tím víc se jich vynoří. Často se nad tím zamýšlím, protože
i já patřím k postiženým na zdraví, ale všechno mi vychází tak, že moje zdraví závisí hlavně
ode mne.
Nemohu si dovolit za své nemoci vinit lékaře, společnost, stát, nebo kohokoliv.
Nastal čas, když jsem i já pochopil, že za své zdraví z 90% jsem zodpovědný já sám!!!
Ale trvalo mi to! Za tuto moji neznalost platím velkou daň tím nejcennějším co mám a
to svým zdravím.
Každý člověk by měl být všeobecně vzdělaný a odborně vyspělý, aby si ve svém životě
dokázal uchránit své zdraví. Na základě tohoto poznání předkládám veřejnosti svůj příběh.
Lékařská věda dennodenně přináší nové poznatky, kterých praktické využití klade mimořádné
nároky na jednotlivce. Podle mého názoru a zkušeností, medicína budoucnosti jednoznačně
uzná léčivou sílu přírody a budou spolu fungovat na principu spojených nádob tak, jak je to
v mém případě.
Můj problém začal v roce 1973, když na základě testů se zjistilo poškození jater. Tehdy
jsem pracoval v chemickém průmyslu, kde jsem přicházel do styku s chemickými látkami.
Byl jsem hospitalizovaný a byla mi provedena punkce jater. Těžkosti se začaly neúměrně
zvyšovat, a tak jsem byl v roce 1978 opět hospitalizovaný na oddělení nemocí z povolání na
interní klinice v Martině.
Od tohoto momentu jsem si uvědomil vážnost svého stavu. Užíváním předepsaných léků
a dodržováním životosprávy jsem dosahoval jen částečného zlepšení, a tak jsem se začal
prvně v životě zajímat o přírodní léky. Postupem času se začaly objevovat další problémy v
podobě cukrovky. Cítil jsem hroznou slabost, trnutí končetin, tváře, pocit brnění v celém těle.
Myslel jsem si, že se zblázním, odmítal jsem jít do nemocnice, věděl jsem, že pohledem
na druhé trpící se můj zdravotní stav ještě zhorší, že to psychicky nezvládnu, i když jsem silná
osobnost. Ani jsem netušil, že zákeřná cukrovka v podobě častého močení, začne otevírat
problém s prostatou.
V lednu 2003 přišlo opravdové peklo, s močením přišly nepopsatelné bolesti, začal jsem
močit krev, což způsobovalo pálení a tlaky. Bylo potřebné vyčkat na vhodný čas, kdy se bude
moci vykonat biopsie prostaty. Sestřička mi taktně naznačila, že pokud bych měl zájem o
bio doplňky, pan doktor mě s nimi seznámí. Tehdy jsem se seznámil s produkty TIANSHI.
Moje rozhodnutí užívat bio doplňky bylo velmi správné. Dalo mi naději znovu žít, a léčit
se. Po třech týdnech nastalo prudké zlepšení zdravotního stavu. Zmizely již vzpomínané
těžkosti, pocítil jsem návrat sil.
Lidové pořekadlo říká: „ Že neštěstí nechodí po horách, ale po lidech,“ a to se v mém
případě vyplnilo v plné míře, protože nastaly problémy i s krevním tlakem. Pálení a tlak na
hrudi se zvyšoval, trvalo to tři dny. Lékař zkonstatoval překonání infarktu.
Při předepsané léčbě od lékaře, jsem jako podporu využil produkty TIANSHI. Jsem
přesvědčený, že současná medicína a alternativní medicína s užíváním bio doplňků, budou
v budoucnosti spojené nádoby. Jistě přijde čas, kdy se na toto téma najde společná odpověď.
Vždyť možná díky těmto poznatkům se dokážeme zbavovat nemocí, které nás trápily roky,
zachováme si důstojný život a upevníme své zdraví. Proto si každý z nás musí pamatovat, že
zdraví je jen a jen v našich rukách a máme ho jen jednou.
Je potřeba najít čas a chuť, abychom se zajímali o své zdraví již dnes, ať si to připustíme
nebo ne, protože zítra může být již pozdě.
Užíval jsem BADY ve dvou etapách: Biokalcium na snížení cukru, Kordyceps, Ikan,
Biozinek, Antilipidový čaj a Spirulinu. Tyto produkty užívám pravidelně jako prevenci.

Ridroň Ján 5* Klenovec

Zpět na seznam

ŽENA 61 LET, 1 DÍTĚ
Ve 24 letech první tromboflebilita - zánět vnitřních hlubokých žil, s následnou plicní embolií. V dalších letech opakované záněty žil, léčena protisrážlivými léky - poslední 2 roky Warfarin.

Další zdravotní problémy: snížená funkce štítné žlázy, chudokrevnost, potravinová alergie a alergie na hmyzí bodnutí, osteoporoza, artroza, ve 40 letech operace velkého myomu –hysterektomie - odstranění dělohy, polypy v tlustém střevě, nízký tlak - časté mdloby.

Před 2 lety náhlé zlomeniny žeber bez mechanické příčiny - vyloučen pád, úraz, zvýšená metabolická aktivita v kostech a zánětlivé ložisko na plicích - hospitalizace a podezření na zhoubný nádor a metastázy, snížená imunita a psychické problémy.

Od května 2006 užívala velkou soustavu z přípravku TIANSHI zahrnující v kombinaci výše zmíněné problémy a trvající půl roku. Po té se začaly snižovat dávky klasických léků, které doposud pacientka užívala a následně za krátkou dobu se začaly projevovat alergie na některé klasické léky - zejména pak léky na osteoporozu, které musely být okamžitě vysazeny.

Po kontrole na hematologii na jaře letošního roku byl na základě výborných krevních testů zcela vysazen Warfarin a termín příští kontroly stanoven až na jaro příštího roku. Také kontrola na endokrinologii byla velmi úspěšná - dávka Euthyroxu je minimální a to 50 mikrogramů s tím, že příští kontrola je nutná až za 3/4 roku.

V současné době pacientka z klasických léků užívá pouze výše zmíněný Euthyrox - všechny ostatní klasické léky byly vysazeny…… Pacientka se cítí velmi dobře, v současné době nemá žádné zdravotní problémy a užívá stále pouze přípravky Tianshi - a to půl sáčku Biokalcia denně a s přestávkami 2 tbl Biozinku denně na léčbu osteoporozy. K tomu s přestávkami užívá 1 sáček Antilipidového čaje denně. DEXA páteře - kontrola osteoporozy je plánována na leden příštího roku.

Zpět na seznam