NEPLODNOST / MYOMY
Dobrý den, jmenuji se Andrea Drahošová, jsem na pozici 5* a ráda bych se s Vámi podělila o pozitivní výsledky s produkty TIENS.
Asi před rokem jsem se potkala s paní, která měla problémy s otěhotněním. Byla i na umělém oplodnění, nakonec před deseti lety otěhotněla. V nedávné době chtěla druhé dítě, ale lékaři jí nedávali velké naděje, protože už v minulosti její diagnóza zněla, že děti mít nebude.
Tak jsme si padly do noty, paní začala užívat jen tak něco po málu z produktů - zase až tolik tomu nevěřila, ale asi po půl roce otěhotněla. Doktor bohužel zjistil na obou vaječnících 5centimetrové myomy, které těhotenství překazily. S doktorem byli domluveni, že po měsíčkách přijede a domluví se na termínu operace myomů. A tak se vydala za mnou. Probraly jsme to a ona přistoupila na očistu od Jessicy, dodržovala to perfektně a ještě začínala o úplňku.

14denní očistná kúra Jessicy Lim:
Po probuzení 6 tobolek Chitosanu + Antilipidový čaj
1 hod před večeří (večeře max. v 19 hod.) Dvojitá celulóza

V průběhu dne hodně pít, večer je možné přidat Čaj na hubnutí.

Při kontrole u pana doktora se zjistilo, že myomy nikde. Nejprve tomu její lékař nechtěl uvěřit a pak konstatoval, že psychika prostě funguje. Ale my víme své! No a aby toho nebylo málo tak mi za 14 dní volala, že je těhotná, a to bylo samozřejmě v poslední den očisty. Ted už dotahuje 3 měsíc a vše je v naprostém pořádku, samozřejmě, že teď už poctivě užívá všechny doplňky stravy potřebné pro správný vývoj plodu. A to musím říct, že je to už po druhé co jsem zachránila paní od plánované operace myomu díky této očistě. Takže já na tyto preparáty nedám dopustit a ráda šířím dál mezi lidmi.

Andrea Drahošová 5*

Zpět na seznam