PŘECHOD
* Mladá žena 33 let - svobodná bezdětná - zánět štítné žlázy, přestala menstruovat - projevy začínajícího přechodu - ve 33 letech. Tři menší myomy - skolióza páteře.

Provedena důkladná očista organismu - nejprve Dvojitou celulózou. Následovalo užívání Antilipidového čaje a Biovápníku v množství 1/3 sáčku denně. Poté užívala Biovápník v množství ½ sáčku denně a Biozinek v množství 2 tobolky denně.

Již v průběhu očisty, kterou pacientka velmi dobře snášela, se projevily první pozitivní výsledky. Byly vysazeny hormony předepsané gynekologem na zvládnutí přechodu, po kterých pacientka velmi ztloustla. Díky očistě Dvojitou celulózou se v průběhu jejího užívání srovnala tělesná váha, začala se očividně čistit pleť a pacientka se cítila velmi dobře. Během pokračující očisty a po změně gynekologa se upravil i menstruační cyklus.

Po skončení očisty a využití první kůry Tianshi se při následné kontrole na endokronologii projevila úprava hormonální hladiny a srovnaly se testy na štítnou žlázu. Na gynekologické kontrole, bylo zjištěno vymizení všech tří myomů.

V současné době pacientka užívá Kordyceps v množství 2 tbl denně a třikrát týdně pije Antilipidový čaj. Cítí se velmi dobře.

Zpět na seznam