ŽENA 61 LET, 1 DÍTĚ
Ve 24 letech první tromboflebilita - zánět vnitřních hlubokých žil, s následnou plicní embolií. V dalších letech opakované záněty žil, léčena protisrážlivými léky - poslední 2 roky Warfarin.

Další zdravotní problémy: snížená funkce štítné žlázy, chudokrevnost, potravinová alergie a alergie na hmyzí bodnutí, osteoporoza, artroza, ve 40 letech operace velkého myomu –hysterektomie - odstranění dělohy, polypy v tlustém střevě, nízký tlak - časté mdloby.

Před 2 lety náhlé zlomeniny žeber bez mechanické příčiny - vyloučen pád, úraz, zvýšená metabolická aktivita v kostech a zánětlivé ložisko na plicích - hospitalizace a podezření na zhoubný nádor a metastázy, snížená imunita a psychické problémy.

Od května 2006 užívala velkou soustavu z přípravku TIANSHI zahrnující v kombinaci výše zmíněné problémy a trvající půl roku. Po té se začaly snižovat dávky klasických léků, které doposud pacientka užívala a následně za krátkou dobu se začaly projevovat alergie na některé klasické léky - zejména pak léky na osteoporozu, které musely být okamžitě vysazeny.

Po kontrole na hematologii na jaře letošního roku byl na základě výborných krevních testů zcela vysazen Warfarin a termín příští kontroly stanoven až na jaro příštího roku. Také kontrola na endokrinologii byla velmi úspěšná - dávka Euthyroxu je minimální a to 50 mikrogramů s tím, že příští kontrola je nutná až za 3/4 roku.

V současné době pacientka z klasických léků užívá pouze výše zmíněný Euthyrox - všechny ostatní klasické léky byly vysazeny…… Pacientka se cítí velmi dobře, v současné době nemá žádné zdravotní problémy a užívá stále pouze přípravky Tianshi - a to půl sáčku Biokalcia denně a s přestávkami 2 tbl Biozinku denně na léčbu osteoporozy. K tomu s přestávkami užívá 1 sáček Antilipidového čaje denně. DEXA páteře - kontrola osteoporozy je plánována na leden příštího roku.

Zpět na seznam