NEPLODNOST
* Žena 31 let - dva roky se snažila otěhotnět

Dva roky jsem se snažila otěhotnět, ale to se stále nedařilo. Po roce mi lékař sdělil, že je potřeba začít s léčbou neplodnosti. Nastal kolotoč různých vyšetření, která jsem musela podstoupit jak já tak i můj manžel. Příčina neplodnosti se nenašla. Jen hladina jednoho hormonu  u mě byla hraniční, ale to prý by nemělo vadit.

Lékař přikročil k léčbě, injekce, tabletky opakované kontrolní ultrazvuky, vše bylo v normě! Nakonec mě poslal do nemocnice na diagnostickou laparoskopii s vyšetřením průchodnosti vejcovodů. Laparoskopie prokázala, že v břišní dutině je všechno v naprostém pořádku. Ale otěhotnět se mi stále nedařilo, lékař nás už chtěl objednat do centra asistované reprodukce k umělému oplodnění.

V té době jsem již znala produkty Tianshi, proto jsem si pro jistotu, než přikročíme k tak psychicky, fyzicky a finančně náročnému procesu, nasadila léčebnou kůru na neplodnost. Nic jsem neošidila a již během kůry jsem byla těhotná.

Moje tělo zřejmě potřebovalo zharmonizovat Jin a Jang a to se povedlo. Během těhotenství jsem poctivě užívala kůru pro těhotné. Dnes mám holčičku, kojím ji, a stále užívám produkty Tianshi a díky tomu je moje dcerka klidné a veselé dítě.

Peníze vložené do produktů Tianshi mě vůbec nemrzí, v centru asistované reprodukce by to bylo mnohem dražší a rozhodně ne tak pohodové.

Mariana Roškaninová 6* Letohrad

Zpět na seznam