2. krok - VÝŽIVA

Výživa - doplňování

Po pročištění organismu můžeme postoupit o krok dále a začít užívat výživové prvky pro regulaci funkcí jednotlivých tělesných systémů.

V dnešním moderním světě je pro západní civilizaci velice důležitá mineralizace těla a to hned z několika důvodů. Naše strava, kterou přijímáme bohužel neobsahuje tolik živin, kolik by tělo potřebovalo. Polotovary, uměle upravované a pěstované potraviny nám nedají tolik živin, jako potraviny, které jedli naši předci. Je všeobecně známé, že zelenina, ovoce, různá semena apod. neobsahují tolik minerálů a stopových prvků jako např. před 30lety! Je to způsobené nadměrnou produkcí v zemědělství a používáním chemických hnojiv.

Deficit minerálů (jako např. vápník, zinek, železo, selen, chrom…), vitamínů, aminokyselin a dalších mikro a makroelementů jsou jednou z příčin vzniku nemocí. Většinu těchto látek pak organismus musí čerpat sám ze sebe (z kostí a jiných životně důležitých tkání). Také při prožívání stresu se nám vyplavují naše vlastní minerály. Proto lidé, kteří prožívají dlouhodobou psychickou zátěž mají velký deficit minerálů.

Tím se zásoby výživných látek v těle neustále vyčerpávají…

Naše buňky ale nutně potřebují pravidelné množství přírodních výživných látek, a proto je potřebné je dodávat tělu cíleně a vědomě, protože vstřebání jednoho často závisí na přítomnosti druhého! Všechny tělesné systémy spolu navzájem souvisí, spolupracují, ovlivňují se a jsou na sobě závislé.

Jakmile je některý z našich systémů či orgánů oslaben, všechny ostatní mu dodávají energii a tím samozřejmě oslabují energii svoji. Součinnost a fungování těch ostatních bude tak přímo či nepřímo automaticky ovlivněno. Je to začarovaný kruh.

Je nutné tyto deficity doplnit, zajistit tělu vyvážený přísun výživových doplňků a posílit tím naše tělesné funkce, jako je např. trávicí, oběhový, dýchací a vylučovací systém a žlázy s vnitřní sekrecí. Dosáhneme tak posílení tělesného i duševního zdraví a návratu ke správnému fungování našeho imunitního systému Smile !

BADy Tiens doplňující potřebné minerály a vitamíny vašemu tělu:

* BIOLOGICKÝ VÁPNÍK

* BIOLOGICKÝ VÁPNÍK PRO DĚTI

* BIOLOGICKÝ VÁPNÍK PRO NERVOVÝ SYSTÉM

* BIOLOGICKÝ ZINEK

* SPIRULINA