CO JSOU BADy?

BADy = přírodní produkty, Biologicky Aktivní Doplňky stravy

Společnost Tiens Group Co distribuuje na trh BADy zařazené do skupiny parafarmaceutik, což jsou přírodní látky schopné léčit. Všechny produkty jsou energeticky vyvážené, vyráběné podle nejnovějších bioinženýrských technologií.

BADy jsou nasbírané v ekologicky vhodných podmínkách a jsou výsledkem výzkumu vědců a odborníků, kteří se zaměřili zejména na takové rostliny a organismy, které přežily na Zemi desítky, stovky milionů, či dokonce miliardy let = a díky tomu se staly silně adaptogenními!

Tyto rostliny si za miliony let své existence dokázaly vyrobit takové ochranné látky, které jim dnes dovolily přežít beze změny genetického kódu. Reagují na ekologické změny planety mnohem lépe než člověk.

Ve výrobcích z těchto rostlin a organismů jsou obsaženy právě takové látky, které nám pomohou přizpůsobit se snadněji změněným podmínkám života, znečištěnému životnímu prostředí, návalům stresu apod. Obsahují všechny důležité mikroelementy, vitamíny, prohormony, aminokyseliny a všechno to, co nám pomáhá s adaptací!

BADy mají farmakologické, lékům podobné vlastnosti. Jejich síla účinku je vyšší než mají homeopatika a nižší než mají chemické léky. Po čase užívání BADů, společně s chemickými léky, obvykle dochází u klientů k možnosti snížení dávkování chemických léků…

V současné době se BADy na celém světě využívají na prevenci a podporu léčby velké řady onemocnění.

Podle čínské medicíny představuje podstatu zdraví rovnováha mezi dvěma energiemi – Jin a Jang (duchovní a fyzická stránka člověka). BADy Tiens normalizují jak fyzickou, tak duševní rovinu, čímž odstraňují všechna onemocnění mnohem efektivněji.

Nejlepším lékařem je náš vlastní organismus, je to samoladící a samoobnovující systém. Aby mohl správně fungovat, je nutné, aby každá buňka byla zdravá, čistá a nakrmená všemi pro ni důležitými látkami. BADy Tiens v sobě mají zakomponovaný vyrovnaný soubor mikroelementů, vitamínů, přírodních antioxidantů, aminokyselin a dalších biologicky aktivních látek, které umožňují obnovit normální činnost buněk organismu. V důsledku toho se náš organismus lépe vyrovnává se všemi nemocemi, onemocnění postupně mizí a dochází k obnovení tělesných funkcí, k návratu zdraví nebo alespoň k jeho výraznému zlepšení.