Vyjímečnost BADů Tiens

Vyjímečnost BADů Tiens

* BADy Tiens jsou exkluzivní, mnohé z nich na světě nemají konkurenci! Jsou vyráběny na základě receptů tradiční čínské a tibetské medicíny (staré až 5000 let) pomocí nejnovějších technologií bioinženýrství z rostlin, ze živých organismů a minerálů nacházejících se na území Číny.

* BADy Tiens mají v sobě zakomponovaný vyrovnaný soubor mikroelementů, vitamínů, přírodních antioxidantů a dalších biologicky aktivních výživných látek, které umožňují obnovit normální činnost buněk organismuJ!

* Mají mezinárodní certifikát kvality ISO 9000 – 9002, FDA U.S.A., GMP, získaly nejvyšší ocenění Ministerstva zdravotnictví České a Slovenské republiky i dalších zemí, mají potvrzení o registraci, číslo, které je v souladu s mezinárodní registrací a certifikací.

* Rovněž mají nejlepší doporučení od Světové zdravotnické organizace – získaly 15 zlatých medailí za vynikající léčebné vlastnosti produktů a přístrojů a v roce 2002 byla také společnost Tiens (původně TianShi) uznána za oficiálního dodavatele OSN.