Ozdravné působení

Produkce spol. Tiens s ozdravným působením

* je charakteristická vysokým stupněm vstřebávání vápníku (procento vstřebávání je až 95-98%! X běžně je to pouze 20-40%), obsaženého v řadě z nich. Spol.Tiens při výrobě Biovápníku  využívá přírodní surovinu, ze které získává organické biokalcium, které je nejpřirozenější pro lidský organismus! Dále je kalcium v produkci Tiens obsaženo ve stabilizované iontové formě odolné proti okysličení vzdušným kyslíkem = když se dostane do střeva, nepřeměňuje se tedy v molekuly (jako u většiny jiných doplňků), ale bez problémů cirkuluje ve všech buňkách! Při nedostatku vápníku vznikají stovky onemocnění a už při užívání jedné kůry Biokalcia se asi 30% z nich odstraní…

* disponuje normální kyselo-alkalickou rovnováhou (pH = 7,0 - 7,4), podporuje zásaditost organizmu. Neutrální pH = 7,0. Při posunutí pH na alkalickou stranu (pH větší než 7) dochází ke zvýšenému osvojování volného kyslíku, což zabraňuje vzniku a rozmnožení virů, bakterií, plísní a rakovinovému bujení buněk.

* působí i na procesy neodvratného charakteru při takových nemocech, jako jsou srdečně-cévní, onkologické, diabetes, nedostatek imunity a v celé řadě dalších onemocnění, které západní medicína považuje za nevyléčitelné… Rovněž odstraňují komplikace a vedlejší účinky po použití některých léků.

* neobsahuje stimulátory (např. kofein) a hormony, nemá tendenci k hromadění se v organismu a k návykovosti. Nezpůsobuje alergie a nemá žádné záporné a vedlejší účinky. Celá produkce je přírodní, lehce osvojitelná a je vyrobená bez použití antiseptických a konzervačních látek.

* má prolongační účinek (tzn., že její působení přetrvává od doby užívání ještě několik měsíců!)

* BADy se mohou kombinovat jeden s druhým ve vzájemných poměrech a také se syntetickými léky nebo s fyto- a  homeopatickými preparáty.

* efekt a výsledky jsou stabilní, nemizí po ukončení užívání…

*****

BADy Tiens jsou použitelné při jakékoliv nemoci, vhodné jak pro dospělé tak pro děti, zdravým lidem se doporučují na prevenci! Jejich spektrum použití je mnohostranné. Naše imunita potřebuje pravidelnou údržbu a posilování, přestože na to nejsme zatím tolik zvyklí Smile !