CHOLIKAN

Cholikan se vyrábí z jadérek plodů červeného a růžového hroznu. Účinnou látkou v něm je RESVERATROL, který je obsažen právě v hroznových jadércích.

1kapsle Cholikanu = 1 láhev červeného vína, která obsahuje 2 mg resveratrolu

Znáte hladinu svého cholesterolu?
V organizmu člověka se usazují ve velkém množství tuky a cholesterol, na jejichž základě pak vznikají civilizační choroby, z nichž nejzávažnější je hyperlipidemie (nadbytek tukových částic kolujících v krvi a usazujících se v cévách, játrech a dalších orgánech). Kromě toho zrychlený rytmus života způsobuje, že stále cítíme celkový ”duševní tlak”, nacházíme se ve stavu stresu. Stres je hlavním faktorem pro vznik hyperlipidemie.
Základním příznakem hyperlipidemie je zvýšení hladiny celkového cholesterolu v krevním séru, triglyceridů a proteinového cholesterolu nízké hustoty (LDH). Hyperlipidemie je nejvíce nebezpečný faktor pro vznik kardiovaskulárních a mozkových onemocnění (srdeční infarkt, mozková mrtvice) Onemocnění v počátečním stádiu nemá klinické příznaky, nebolí a probíhá skrytě. Může zrychlit proces sklerotizace (ucpání) tepen, vyprovokovat zvýšení krevního tlaku, vznik cukrovky, omezí funkci jater (tzv. ”tuková” játra), vede k tvrdnutí jater, k zánětu slinivky, k tvorbě žlučníkových kamenů a k mnoha dalších vážným onemocněním. Hyperlipidemie je o to více záludnější, že k náhlému zhoršení zdravotního stavu dochází náhle, když to nejméně čekáme - např. po námaze nebo po psychickém vypětí (infarkt, mozková mrtvice apod.). Jedná se o onemocnění s velmi závažným zásahem do života pacienta.

Hyperlipidemie – pouze osud starých lidí?
Statistiky ukazují, že v celém světě trpí hyperlipidemií kolem 70% starých lidí. Každoročně umírá 15 milionů lidí na kardiovaskulární onemocnění, vyprovokovaných hyperlipidemií. Avšak jiná statistická data jsou ještě mnohem hrozivější – kardiovaskulární onemocnění nejsou exkluzivním onemocněním jenom starých lidí! Věkový průměr výskytu tohoto onemocnění totiž stále klesá. Statistiky v USA ukazují, že mezi lidmi, kteří trpí sklerózou koronárních tepen (tepny zásobující krví srdeční sval) se vyskytují stále častěji lidé mladší 40 let. Skutečně je hyperlipidemie nevyléčitelná nemoc?

Experimenty potvrzují: objevení ”Cholikanu”, vyrobeného čínskou korporací TIENS je možné pojmenovat ”šťastným objevem” pro lidi, trpící hyperlipidemií. Aktivní složka ”Cholikanu” – resveratrol – značně zlepšuje metabolizmus a zabraňuje hyperlipidemii.

V čem je tajemství resveratrolu?
Všichni lidé vědí, že strava Francouzů se vždy vyznačovala vysokým obsahem tuků a cholesterolu. Ze západních zemí však kupodivu trpí Francouzi ze všech nejméně na kardiovaskulární onemocnění. Ve srovnání s Američany je u Francouzů onemocnění kardiovaskulárními nemocemi o polovinu méně!!! V současné době vědci už rozluštili, v čem je toto tajemství! Ukázalo se, že Francouzi stále pijí červené víno. A toto víno obsahuje resveratrol = Cholikan!

Resveratrol je nejsilnější antioxidant, obsažený v hroznovém víně, který svoji aktivitou předstihuje 4-5x beta karoten, 50x vit. E, 20x vit. C, vit. A, selen a zinek!!!

* zabraňuje oxidaci a vzniku nádorových buněk, je to velmi účinný preparát v boji s rakovinou. Stimuluje tvorbu T-lymfocytů cytostatické řady (při chemoterapii vždy probíhá destrukce nejen zhoubných, ale i zdravých buněk. První komplikací po chemoterapii je tedy obrovské snížení i počtu T-lymfocytů, což jsou buňky, které likvidují právě zhoubné a nezhoubné nádorové buňky), čímž se pacient ocitá v bludném kruhu…

Navíc posiluje růst zdravé tkáně (obvykle se při růstu nádoru začíná zdravá tkáň utlačovat, následkem toho v ní probíhají mutace a do patologického procesu je vtahováno stále větší množství buněk).

Mechanismus účinku Cholikanu: rakovinou buňku bez bariéry začínají likvidovat T-lymfocyty, zdravá tkáň se množí, rozrůstá a vytěsňuje nemocnou tkáň. Následkem těchto procesů dochází k obnově organismu…

* preventivně zabraňuje arterioskleróze, podporuje cirkulaci krve, odstraňuje usazeniny na stěnách tepen…čímž je prospěšný pro ochranu před srdečními chorobami Smile
* má antibiotické, protizánětlivé působení
* spojuje a vylučuje z organismu volné radikály
* normalizuje hladinu cholesterolu v krvi
* zpomaluje růst rakovinových buněk, je schopen je i zničit + současně stimuluje a aktivizuje schopnost regenerace normálních zdravých buněk

UŽÍVÁNÍ A DÁVKOVÁNÍ
1-2 kapsle/2-3x/den…dávkování je individuální

Vždy zapít sklenicí vody.
Užívat maximálně 28 dní.

UPOZORNĚNÍ
Nevhodné pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Uchovávejte mimo dosah dětí.
Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy.
Výše uvedené informace slouží pouze pro informační účely a nejsou určeny k nahrazení rad od kvalifikovaného lékaře. Pokud trpíte chronickou nemocí, jste těhotná či kojíte, tak se o vhodnosti užití jednotlivých potravinových doplňků informujte u svého lékaře.

*Balení: 60 kapslí