DIGEST NATURAL Tiens

Tento potravinový doplněk je určen pro zlepšení trávení, upravení funkce žaludku a tlustého střeva. Obsahuje rozpustná a nerozpustná rostlinná vlákna, efektivně napomáhá trávení, omezuje meteorismus střev, chrání sliznici žaludku a uvolňuje křeče ve střevech.

Alantin je rozpustné rostlinné vlákno získávané z řepy a čekanky, které napomáhá trávení a představuje ideální živnou půdu pro vývoj normální střevní mikroflóry.

Jablečný pektin je jiný druh rozpustného rostlinného vlákna. Napomáhá vylučování žlučových kyselin a lipoidních sloučenin, snižuje hladinu cholesterolu a zlepšuje trávení. Zabraňuje vstřebávání žlučové kyseliny, napomáhá pročisťování žlučových vývodů. Toto vlákno pokrývá sliznici žaludku a chrání ji před erozí, ostrými jídly a alkoholem.

Nerozpustná rostlinná vlákna napomáhají vyprazdňování žaludku a střev tím, že je čistí od nestravitelných zbytků potravy.

Lněné semínko obsahuje hodně koloidu, který dokáže dlouhodobě pokrýt sliznici žaludku a střev a tím ji chrání před působením agresivních složek stravy a kyselin. Je účinným komponentem při léčení gastroenteritidy (zánětu žaludku a tenkého střeva).

Bacily diplokoku jsou aktivní mikroorganizmy, které pro své rozmnožování potřebují vlákna. Pomáhají obnovit střevní mikroflóru a také kyselost (Ph) v žaludku a střevech, trávení, napomáhají léčení poruchy funkce střev.

Zelený anýz obsahuje mnoho éterických olejů, podílí se účinně na uvolňování a odchodu plynů ze střev, má antispazmatické účinky na svalovinu žaludku a střev, zlepšuje trávení, zmírňuje bolesti žaludku, velmi pomáhá při neurotické dyspepsii a bolestivých křečích trávicího ústrojí.

Účinky:

1/ Pomáhá při dyspepsii, žaludečním a střevním meteorismu a po požití nadbytečného tuku, alkoholu a koření

ve stravě.

2/ Pomáhá při narušení střevní mikroflóry, při funkčních poruchách peristaltiky střev.

3/ Čistí tlusté střevo od toxických látek

Složení: Alantin (25%), rostlinné vlákno (25%), pektin (25%), lněné semínko (10%), bacily diplokoku (5%), tyčinky mléčného kvašení (5%), zelený anýz (5%)

Doporučené dávkování

2 tablety/1x/den po hlavním jídle

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy.

Výše uvedené informace slouží pouze pro informační účely a nejsou určeny k nahrazení rad od kvalifikovaného lékaře. Pokud trpíte chronickou nemocí, jste těhotná či kojíte, tak se o vhodnosti užití jednotlivých potravinových doplňků informujte u svého lékaře.

Balení: 90 tablet